Як будувати країну без корупції? Управлінці-християни зібрались на другий Форум у Києві

Серед інших проблем, які були розглянуті спікерами Форуму управлінців-християн, який пройшов 31 травня 2019 року у Храмі Миру, спікери назвали демографічну кризу в Україні, тотальну десакралізацію влади населенням, знищення сім’ї через гендерну ідеологію та ЛГБТ спільноти, руйнування економіки та зневіра. Про те, як пройшов другий Форум управлінців-християн повідомляє сайт Поклик Медіа. 

Крім українських політиків, до учасників Форуму управлінців-християн, які прибули з багатьох регіонів країни, звернулись також і закордонні гості. Так, на заході були присутні: Роберт Портман, сенатор США від штату Огайо, голова Української групи в сенаті США; Тім Уолберг, конгресмен США від штату Мічиган; Боб МакЮен, американський політик, конгресмен США п’ятьох скликань; Даг Бьорлі, керівник оргкомітету Президентського Національного молитовного сніданку США; Павел Свобода та Сімеон Варга — депутати Парламенту Угорщини; Джеймс Гарлоу — керівник делегацій Духовної ради Білого дому; Мішель Бахман — конгресвумен США (2007 – 2015), ідеолог перенесення посольства США з Тель-Авіву в Єрусалим, член Духовної ради США; Розмарі Шиндлер — родичка сім’ї Оскара Шиндлера, голова місії допомоги євреям, член Духовної ради Білого дому; Марк Натл, радник Президента США Рональда Рейгана.

Гості ділились з українськими політиками досвідом своєї успішної роботи на керівних посадах, розповідали про головні принципи управління різними сферами життя.

Так, Мішель Бахман зізналась, що США домінує у світі в економічному та інших секторах лише завдяки Слову Божому, яке лягло в основі формування держави. “Якщо нація відрікається від Бога, то стається подібне тому, що ми бачили у часи Радянського Союзу. Що сіємо, те й пожинаємо… Але сьогодні увесь світ дивиться на Східну Європу, сподіваючись побачити звідти широке розповсюдження Євангелія”. Конресвумен молилась разом з присутніми, запитуючи у Бога плани на майбутнє країни, благословляючи найближчі вибори у Парламент.

Розмарі Шиндлер звернула увагу присутніх на сучасну проблематику єврейського питання, розповіла історію свого пращура Оскара та закликала підтримати проект перенесення посольства України з Тель-Авіву до Єрусалиму, як нещодавно це зробили США.

 

Марк Натл відкрив секрети подолання бідності населення, навівши приклади країн, які дотримувались християнських принципів та продемонстрували в результаті високе економічне зростання.

Крім основних доповідей, під час форуму відбувались також панельні дискусії, на  яких кожен з присутніх міг поставити спікерам свої питання.

Після перерви до учасників Форуму звернувся народний депутат Павло Унгурян, який вже 10 років очолює у Верховній Раді Міжфракційне об’єднання “За духовність, моральність та здоров’я України”.

Павло Унгурян розповів про ті виклики, з якими щоденно стикається християнин у політиці, а також поділився здобутками роботи у Верховній Раді об’єднання: “Розроблено та прийнято ряд законів, спрямованих на підтримку та пропагування моральних і духовних цінностей, просування здорового способу життя, спорту, допомогу молодому поколінню, протидію негативним явищам (паління, алкоголізм, наркоманія). Заблоковано спроби прийняти антисімейні, аморальні закони та інші негативні ініціативи”.

На завершення Форуму управлінців-християн взяв слово Олександр Турчинов, координатор Союзу “Всеукраїнський Собор”,

“У чому ж причина масштабних змін в Україні? – звернувся Олександр Турчинов до присутніх в залі. – Десакралізація влади — це головна проблема. Старі партії йдуть на узбіччя… З приходом нових команд, піднімають голови ті, хто втікали у 2014 році. І проблема минулої влади в тому, що вона не змогла подолати корупцію. Ми побудували багато антикорупційних структур, але без християнського світогляду не можна змінити ситуацію. Справжній християнин не потребує контролю, адже знає, що красти, брехати — це гріх. Найбільший борець з корупцією — Христос”.

Далі спікер говорив про тотальні маніпуляції у медіа:”ЗМІ в країні належать олігархічним групам, і через інформаційне послання влада поставала у вигляді “корумпованих бездар та невігласів”.

“Нам треба досягати мети  вірою і важкою працею. Важливо, щоб нові команди, які прийшли до влади,  були професійні та компетентні спеціалісти”,  – підсумував координатор Собору та запевнив, що  як доктор економічних наук та професор готовий навчати молодих політиків принципам управління країною.

Раніше Поклик Медіа писав про те, як пройшов перший форум управлінців-християн.