Мережа ресторанів Chick-fil-A: “Ми не просто продаємо курку!”

Старший бізнес-консультант компанії Chick-fil-A Марті Хаус, відомої християнської мережі ресторанів в Америці, поділився з українцями досвідом успішної роботи.
Благодійний фонд «Радуга» спільно з компанією Chick-fil-A США за підтримки CBN Ukraine провели двогодинний тренінг “Високопродуктивні організації”.На семінарі йшлось про те, як створити успішну компанію з баченням, яке надихає, зі співробітниками, які закохані у свою роботу, з високими прибутками й біблійними цінностями.

Нагадаємо, що ресторан Chick-fil-A був заснований в 1946 році служителем баптистської церкви в Атланті Truett Cathy. Він був вчителем недільної школи (викладав там протягом 50 років). Трует вирішив: якщо я не хочу працювати в неділю, то я не можу змушувати це робити й своїх співробітників. Так з’явилася ідея зробити неділю вихідним днем.

З самого початку ця бізнес-модель здавалася мало перспективною і піддавалася великій критиці. Як ресторан, який закритий у неділю, зможе процвітати? Адже саме вихідні дні вважаються найприбутковішими в ресторанному бізнесі! Але Трует стояв на своєму: мої співробітники в неділю повинні мати можливість вранці сходити до церкви, а після обіду проводити час зі своєю сім’єю.

Як відомо, сьогодні Сhick-fil-A – не тільки мережа ресторанів бургерів з курки, а набагато більше. Гасло компанії говорить «Ми повинні бути більше, ніж просто продавцями курки. Ми повинні бути частиною життя наших клієнтів і спільнот, в яких ми працюємо».

Ось чому ця мережа вже багато років є популярною серед американців. На даний момент відкрито більш ніж 1900 ресторанів. До 2018 року мережа отримала різноманітні нагороди, такі як «Найкращі роботодавці Forbes», «Кращий співробітник Національного товариства вчених старших класів», «Кращий дизайн» і багато інших.

Протягом тренінгу учасники мали змогу ставити питання спікеру, а також поспілкуватись з Марті особисто в перервах. Наступні семінари про високопродуктивні організації планують провести у Варшаві (Польща). “Радуга” готова допомагати лідерам в Україні.