Тисячі людей співали «Алілуя» під час РіздвоФеста на Контрактовій

Під час РіздвоФеста було роздано близько 400 подарунків дорослим і дітям з соціально незабезпечених родин та з сімей воїнів АТО.

Серед присутніх, які вітали учасників свята, були представники УМР та РЄПЦУ. Вони молились зі сцени за всіх людей, які зібрались на Контраковій площі святкувати Різдво.

Святкові пісні, привітання, вистави, різвяний вертеп – все це супроводжувало свято. Закінчився вечір тим, що тисячі святкуючих заспівали пісню “Алілуя”, запаливши ліхтарики на мобільних телефонах.

Люди зі сльозами на очах дивилися на виставу “Син Божий народився”. Діти після вистави фотографувались з акторами. Найпопулярнішими для малечі були «ангели».

«Ця подія об’єднала більше ніж 100 організаторів та партнерів заради зміцнення християнських сімейних цінностей в Україні», – поділилась співачка Оксамита, одна з організаторок події.

У фіналі свята зазвучав гімн фестивалю “Ми молимо про диво на Різдво”, після якого ведучі проголосили 2020 – роком дива для укранців.

Гімн було виконано два рази, тому що люди не хотіли розходитися.
Організатор свята  – громадський рух “ЖИВИ” за підтримки християнських громад Києва, благодійних і громадських організацій.