“Україна вдячна”: фоторепортаж із денного концерту Свята подяки (+відео)

23 вересня на Хрещатику українці святкували День подяки.  Під час денної програми, яка називалась ПодякаФест, відбувся святковий концерт “Україна вдячна” за участі творчих колективів, талановитих музикантів і вокалістів, переможців різноманітних музичних конкурсів і талант-шоу.

Офіційно святкування PODYAKAFEST розпочалось із шоу байкерів, які о 13:00 виїхали колоною від вулиці Прорізної.

Після цього на малій сцені біля вулиці Городецького урочисто прозвучав Київський духовий оркестр церкви АСД і на присутніх чекала розкішна концертна шоу-програма, яку вели Оксамита Новачук та Роман Ващук.

Талановите подружжя бандуристів Анатолій і Юлія Коренівські заспівали пісню-молитву за Україну “Встає в синім небі зоря”.

Офіційна прем’єра авторських пісень Любов Дорошенко “Україна квітне” та Марини Кушнір “Разом із тобою” стали приємним бонусом святкового заходу.

Концерт "Україна вдячна"

У рамках концерту "Україна вдячна": прем'єра авторської пісні Любов Дорошенко "Україна квітне" та Роман Ващук із піснею про маму. #podyakafest #ДеньПодяки #СвятоПодяки #СвятоПодяки2018

Posted by День Подяки on Sunday, September 23, 2018

 

Співведуча концерту, співачка та лідер Міжнародного громадського руху “ЖИВИ”, Оксамита Новачук також презентувала його учасникам свою пісню. До неї долучилися присутні на цьому дійстві діти.

 

Неймовірний танок на візках подарували глядачам учасники всеукраїнських та міжнародних змагань Віктор Карпов та Ірина Петровська.

Свято подяки – це свято для всієї сім’ї, тож організатори не оминули увагою й наймолодших – спеціально для них була представлена дитяча програма та розіграш призів від Клубу “Суперкниги”.

В рамках концерту глядачі могли побачити сімейний показ сучасної колекції одягу в національному стилі від дизайн-студії SVITLO. Під час презентації співала Марія Мулик відому пісню “Україна – це я”.

“Дякуємо Богові за сім’ю!”, – лунало зі сцени. У сімейному конкурсі від Альянсу “Україна за сім’ю” взяло гору подружжя, яке прожило в шлюбі 42 роки!!! У подарунок Галина та Іван (так звати переможців) отримали настольну гру для всієї сім’ї.

На гостей ПодякаФесту очікували й інші розіграші призів, зокрема за участь у фото-конкурсі з хештегом #ЯдякуюЗа. Найактивніші прийняли в дарунок від організаторів футболочки зі словами вдячності, викладеними у формі мапи України.

Силове шоу від майстра спорту України, багаторазового чемпіона з жиму штанги Євгена Хітяєва, вразило присутніх неймовірними трюками, а розповідь про Божі дива в особистому житті Євгена зняла гучні оплески публіки.  

Зворушив присутніх щирим виконанням пісні про маму співак і композитор Роман Ващук – на очах у декого виблискували сльози. Також порадували слухачів співом Анастасія Яценко, Дмитро Капітунов, Ірина Гусениця, Петро Ткачук, Вікторія Оріян, Елані Москалу, проект “Крізь стіни” (Павлова Крістіна й Денисенкова Крістіна), Вікторія Костюк, Суламіта Бенчук і музична школа “ТРИТОН”.

Атмосферу вдячності доповнили особливим позитивом і дитячі колективи: ансамбль “НОТКИ”, дует “СЯЙ”, “Нотки Boys&Girls”, інструментальні ансамблі “Дзвіночки” та “Небесні дзвіночки”.

Співали творчі колективи та гурти: “SKINIA Worship”, “СІОН”, “СRY Неба”, “TWO KOOMS” (Олександр Павлик і Ярослав Микитин), група прославлення церкви “Християнська надія”.

Хвилю емоцій співпричетності викликала молитва за мир в Україні, яку виголосили українські військові капелани, та пісня “Нам потрібне мирне небо” у потужному виконанні Київського об’єднаного дитячого хору.  

І завершальним акордом ПодякаФесту став неймовірний перформенс – розгортання величного прапору України, як символу України, що вдячна Богу! Тисячі рук одночасно тримали жовто-блакитне полотно завдовжки 250 метрів, розтягнуте вздовж вулиці Хрещатик.

Урочистий флешмоб “Прапор Єдності” став національним рекордом найдовшого прапора в Україні, наприкінці якого прозвучав гімн України у виконанні Юрія Годо та Gospel Symphony Orchestra.

Промайнув цей день як мить! Але луною звучить в небесах і на землі величне – #ДЯКУЮ! Ще раз пориньте, друзі, в незабутню атмосферу диво-свята Подяки! #PODYAKAFESTВідео та монтаж – Вадим ГоспеллерNatalya Zhukovskaya, Vitaly Orlov, Alexandr Sytnikov, Любовь Дорошенко,

Posted by Oksamita Novachuk on Tuesday, September 25, 2018