
Як за 5 євро врятувати світ від голоду
13 жовтня в італійському місті Болонья на головній площі планується неймовірний флешмоб, під час якого перед собором будуть викладені 10 000 білих тарілок, що символізують голод та недоїдання людей у світі.
Це одна з найбільша акцій Pixel art під назвою: “В ім’я Африки”. В цей день організатори намагаються привернути увагу суспільства до 840 мільйонів людей, які, на жаль, все ще страждають від голоду та недоїдання.

Цей івент минулими вихідними вже відбувся в Мілані і проходить він вже не перший рік. @elepoly виклала на своїй сторінці в Інстаграм ось таку світлину з події.

Кожен, хто хоче допомогти африканським жінкам у вирощуванні бульбових та бобових рослин можуть залишити свій внесок. Охочі можуть обміняти 5 євро на червону кульку у вигляді серця та залишити її на білій тарілці. Ввечері кульки символічно будуть запущені у небо. Ось так флешмоб проходив у Мілані 2015 року.

https://youtu.be/vXwkPQG5xmE
Непогана ідея раз на рік, а може й більше, на головних площах кожного міста у світі влаштовувати подібні івенти! Змінити світ навіть за 5 євро можливо, але головне – це відчуття радості та задоволення, з яким залишається благодійник!