“Вдягайся у Писання!” Християнська компанія з пошиву одягу надихає віруючих бути посланцями Христа 

Wear Scriptures (“Вдягайся у Писання”) – це християнський бренд одягу, який має на меті поширювати Євангеліє через одяг та аксесуари. Дизайнери бренду заохочують християн бути голосом Євангелія.

На головній сторінці сайту компанії розміщений слоган “Будь голосом Євангелія!”.

Засновниця бренду Діонн Камерон належала колись до секти  “Свідки Єгови”. Сьогодні жінка виступає за євангельську істину через її нову християнську компанію «Вдягайте Писання».

У колекції одягу жіночі, чоловічі, дитячі, підліткові футболки з надписами, а також різноманітні аксесуари – чашки, капелюхи, кепки, свічки тощо. Такі фрази, як “Обери життя”, “Цар йде!”, “Кого мені боятись!”, “Ісус є шлях істина та життя!” – розміщені на одязі від цього бренду.

“Він Воскрес! У Євангелії від Матвія 28:6 ангел сказав жінкам, які підішли до гроба Ісуса: “Нема Його тут, бо воскрес, як сказав. Підійдіть, подивіться на місце, де знаходився Він”.

Кілька років тому я євангелізувала жінку, – розповідає дизайнер. – А вона сказала мені: «Ісус помер». Я відповіла: «Так Ісус помер, але Він не залишився мертвим. Він повернувся до життя на третій день». Він воскрес. Ісус живий.

Біблія згадує про те, як священники та старійшини підкупили охоронців, які стерегли Ісусову гробницю, щоб сказати, що учні Христа приходили вночі та вкрали тіло, коли вони спали.

Матвія 28:15 говорить: “Тоді воїни, взявши гроші, зробили так, як їм звеліли. І ця чутка поширилася поміж юдеїв й існує досі”.

Однак всі, хто прийняв Ісуса Христа як Господа і Спаситель, можуть засвідчити, що Ісус не мертвий – Він живий! Бог Отець підняв Його з могили, і Він тепер вознісся та сидить праворуч від Бога. Ми покликані бути Його посланцями на цій землі. 2 Коринтян 5:20 говорить: “Оце ми як посли замість Христа, ніби Бог благає через нас, благаємо замість Христа: примиріться з Богом!”. Будьте голосом Євангелія. Носіть Писання!”.

Джерело: christianpost.com