
У Вашингтоні відбувся 17-й Український молитовний сніданок
У Вашингтоні відбувся 17-й Український молитовний сніданок, під час якого у молитві за перемогу і мир об’єдналися численні гості з України та всіх куточків США.
«Традиційно, захід зібрав політиків, управлінців, релігійних діячів, представників Всеукраїнської Ради церков, українську громаду та представників благодійних організацій та місій. На заході також побували представники Конгресу США, які відстоюють Українські інтереси та протидіють російській агресії», – йдеться в дописі у Фейсбуці Посольства України в США.
У своєму виступі посол Оксана Маркарова наголосила на важливості залишатися згуртованими, більше допомагати один одному, працювати та молитися за перемогу.