Вечірня молитва ЗА ТЕБЕ

6 серпня служителі церков молитимуться онлайн за потреби людей. Про це повідомили організатори заходу на сторінці фейсбук Молитва 7:14.  Про це пише Поклик Медіа.

У четвер, 6 серпня, священнослужителі Української Церкви Християн Віри Євангельської зберуться разом у Львові, щоб помолитись за потреби тих людей, які залишать свої молитовні прохання.

Для цього була створена анкета, в якій кожна людина зможе відкрито чи анонімно залишити свою нагальну молитовну потребу та приєднатись 6 серпня о 7:14 вечора до молитви-онлайн. Також про всі потреби люди можуть писати у коментарях під анонсом прямого ефіру.

Молитва 7:14 – це Всеукраїнський проєкт, який є продовженням міжнародного флешмобу Молитва 714,  в основу якого покладений 7 розділ другої книги Хроніки з Біблії, вірш 14:

“І  впокоряться люди Мої, що над ними кличеться Ім’я Моє, і помоляться, і будуть шукати Ім’я  Мого, і повернуть зо злих своїх доріг, то Я вислухаю з небес, і прощу їхній гріх, та й вилікую їхній Край!”  Ці слова Господа пролунали у відповідь царю Соломону на його молитву освячення храму,  який він збудував для Господа всієї землі.

Священнослужителі українських церков об’єднуються, щоб віруючі та наближені до Бога люди з усіх областей відчули підтримку та підбадьорення. Такі молитовні заходи служителі планують організовувати постійно.

Залишити ваші молитовні прохання можна  ТУТ
Приєднатись до прямого ефіру можна за цим посиланням

Друзі, приєднуйтесь до спільної молитви наживо: у четвер, 6 серпня, священнослужителі УЦХВЄ (Українська Церква Християн…

Posted by Молитва 7:14 on Tuesday, August 4, 2020

Раніше Поклик Медіа писав про те, за яких умов Бог вилікує край.