Голосуймо, щоб підтримати три благодійні проекти руху “Живи”

Три благодійні проекти можуть отримати державну фінансову допомогу, якщо наберуть необхідну кількість голосів. Організатори звернулись до своїх поцінувачів за пітримкою.

“Дуже сподіваємось, друзі, на вашу участь!” – написала у себе на сторінці фейсбук один з організаторів цих соціально-благодійних проектів, співачка Оксамита. Вона відзначила, що на сьогодні зібрано лише 1 процент голосів, а залишилось лише два тижні до закінчення голосування. І додала: “Ваш голос може дати фінансування нашим проектам благовістя. Це лише 3 хвилини вашого часу”.

🙏💪Очень надеемся на ваше участие, друзья!!! Пока проголосовало всего 1%!…. Это очень мало! Осталось две…

Posted by Oksamita Novachuk on Wednesday, May 22, 2019

Серед проектів, всім нам відомий щорічний захід  Живи Fest, який спрямований на підтримку здорового патріотичного духу, єдності українців, формування культури служіння та підтримки один одного, привернення уваги до цінності людського життя та необхідності його захисту у всіх сферах, а саме: орієнтація на здоровий спосіб життя, формування родинних цінностей, культури сімейного спілкування, відповідальність перед нащадками та Творцем.

Великодній фестиваль “Твоя Пасха Fest” має на меті подарувати українським сім’ям почуття світлого свята, прекрасного відпочинку та об’єднатися навколо християнських цінностей та культури благочинності.  Організатори планують за залучені кошти провести Великодній флешмоб “Зустрічаймо Царя”, зібрати на ярмарку кошти на лікування одного з воїнів АТО. Проект також передбачає створення масштабної дитячої ігрової зони “Моя Пасха” та організацію  Арт-зони “Розмалюй будиночок – створи свою оселю”, яка націлена на соціалізацію  дітей з обмеженими можливостями.

Ще один проект – це Культурно-мистецька акція до Дня Гідності “ДЗВОНИ ПАМ’ЯТІ”.

Його проведення організатори планують на 21 листопада , саме в цей день ми пам’ятаємо тих, хто віддав життя в боротьбі за майбутнє країни. «Революція Гідності» – об’єднала весь український народ навколо високої мети – відстоювання незалежності України, її розвитку в європейському співтоваристві, захисту демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, досягнення гідного рівня життя й праці. Проведення заходу планується у приміщенні Національного центру ділового та культурного співробітництва «Український дім», що має зручне розташування та залу на 500 осіб.

Необхідно зібрати 1000 голосів на кожен проект, щоб його внесли у список тих заходів, які зможуть отримати державне фінансування. Для цього необхідно відвідати сайт, знайти проекти за номерами № 1328, № 1381, № 1608 і проголосувати. Щоб ваш номер був врахований необхідна реєєстрація  (абсолютно безпечна система для авторизації киян через Приват 24 або в іншій спосіб).

Творимо добро разом!