“Я б хотів поділитися своєю вірою з усім світом!” Переможець шоу “Голос” 2020

Тодд Тілман – американський пастор, чудовий чоловік та батько 8 дітей став переможцем 18 сезону талант-шоу “Голос” – 2020 .

Якщо ви шанувальник талант-шоу “Голос”, ви знаєте, що під час змагання учасники чекають на ту мить, коли хоча б один із суддів обернеться та запросить їх до своєї команди. Під час прослуховування Тодда Тілмана усі чотири судді розвернулися на своїх кріслах. Тож недарма він став переможцем шоу 2020 року.

Тілман обрав  Блейка Шелтона своїм тренером під час прем’єри шоу у лютому. До виступу він розповів про те, що раніше співав у церкві.

У фіналі, де кожен співак виступав наживо зі свого дому, Тілман здивував суддів популярним хітом християнського гурту Mercy Me “Я можу лише уявити” ( “I Can Only Imagine.”)

“Моя дружина, Брук, сказала мені, що я пошкодую, якщо не візьму участь у шоу, – розповів Тед. – Дякую Богові за неї і за те, що я передумав і вирішив змагатись. Це було, як мрія. Всі навколо продовжували говорити мені: насолоджуйся перебігом подій, але це важко було зробити, тому що я просто не міг повірити, що я насправді там”.

41-річний пастор церкви “Конестон” в місті Мерідіан (штат Місісіпі) став найстаршим виконавцем, який переміг у шоу, за всі 18 сезонів.

Тілман розповів у інтерв’ ю CBN, що цей досвід був неймовірним для всієї його родини: “Ми завжди були дуже близькі, але я думаю, що ці змагання змусили нас ще більше наблизитися один до одного”, – сказав він.

Як переможець він отримав  100 000 доларів США та рекордний договір. Зараз йдуть перемовини щодо написання книги та, можливо, на співака чекатимуть зйомки реаліті-шоу.

“Я б хотів поділитися своєю вірою та цією неймовірною історією успіху з усім світом, – сказав він CBN.  – І показати людям,  що є хтось в цьому світі, хто любить їх безумовно”.

Джерело: cbn.com