На Оскар номіновано християнський фільм “Прорив”

Фільм був номінований на премію Оскар за найкращу оригінальну пісню “Я стою з тобою”, яку виконує у фільмі актриса Кріссі Мец. Пісню написала американська композиторка Даян Уоррен.“Прорив” розповідає реальну історію дивовижного порятунку 14-річного Джона, який випадково провалився під лід і опинився у крижаній воді. Коли його привезли в лікарню, то він був у стані клінічної смерті. 27 хвилин його намагалися реанімувати, але марно. Але коли його мати увійшла в реанімаційну палату, голосно молячись впродовж 45 хвилин, у хлопчика з’явився пульс…

“Вітаю, @warren_diane з  11-ю номінацією на Оскар за накращу пісню! – написала актриса Кріссі Мец на своїй сторінці в Instagram. – Дякую @devonfranklin за те, що нас об’єднав та здійснив мрії! І величезна вдячність @theacademy за цю неймовірну честь!”.

Продюсер фільму ДеВон Франклін також відреагував на це повідомлення у твітері: “@Breakthroughmovie отримав номінацію на “Оскар”!!! За найкращу пісню «Я стою з тобою!» Величезні вітання  @warren_diane та @chrissymetz”.

Джерело: rodyna.org.ua