Вуличний проект #GoLove! стартує на Майдані 14 лютого

14 лютого о 19.00 на майдані Незалежності (на сходинках біля стелли) пройде інтерактивний вуличний проект #GoLove! Організатори – Міжнародний громадський рух “ЖИВИ”.

Новий молодіжний проект створений з метою привернути молодих людей до послання про Божу любов доступним і популярним способом – через соціальні мережі. Команда віруючих людей в центрі Києва створить інтерактивну платформу для спілкування з людьми, концертної програми та діалогу.

За словами автора проекту  співачки Оксамити, цей івент присвячений Дню Святого Валентина.  “Це свято, яке об’єднує багатьох молодих людей, а також сімейні пари навколо цінності любові і відносин. Ми бачимо це свято приголомшливою можливістю розповісти людям про Автора Любові! Наш меседж полягає в наступному: Бог одного разу вийшов у прямий ефір історії Всесвіту, щоб розповісти про Свою превелику любов до людини, і щоб продемонструвати її через жертву Свого сина! Ця ЛЮБОВ до цього часу в ефірі! Ми хочемо в День Всіх закоханих в прямому ефірі розповісти про найбільшу безумовну любов! І дозволити людям пережити дотик цієї любові”, – сказала Оксамита.

На гостей буде чекати величезна фотозона з зображенням серця і крил, а вздовж вулиці Хрещатик будуть прогулюватись  два білосніжні Ангели з червоними шарфами і величезними крилами – посланці Божої любові.

Всі бажаючі зможуть отримати персональні послання про любов і прочитати їх, демонструючи це в своїх «сторіз» у Інстаграмі. Кожен з учасників отримає подарунки. Крім цього, організатори побдали про пригощання киян чаєм і печивом.

Вечір пройде у супроводі пісень про любов, а також актори покажуть унікальну пантоміму «Подарунок Любові», а деякі учасники свята розкажуть своє свідчення про чудеса любові Бога.

Проект #GoLove – це платформа для християнських церков і благодійних організацій, щоб об’єднатися для можливості служити людям Євангелієм, увагою, добрими справами і молитвою.

Організатори  запрошують до участі всіх бажаючих.

Сторінка івенту: https://www.facebook.com/livetruelife/