Місто Дніпро долучилось до сімейних фестивалів 18 травня

Майстер-класи для дітей, різноманітні лекторії, виступи творчих колективів, футзони та парад щасливих сімей – так пройшов сімейний фестиваль у місті Дніпрі.

У суботу, 18 травня 2019 року, у Дніпрі відбулась урочиста хода “Всі разом за сім’ю”. Більше ніж 2 тисяч містян вийшли на вулиці Дніпра, щоб засвідчити свою підтримку сімейним цінностям.

Хода щасливих сімей розпочалась о 10 годині ранку з площі Героїв Майдану.  Всі учасники на чолі з музиканами пройшли головною вулицею міста – проспектом Дмитра Яворницького.

Безліч яскравих плакатів та прапорів з тематичними гаслами сповістили все місто про те, що і в ньому підтримують традиційні сімейні ціенності. Завершилась сімейна хода в парку імені Глоби, де о 12:00 розпочав діяти фестиваль сімей, який тривав до 20:00.

У рамках фестивалю пройшли майстер-класи для дітей і їхніх батьків, сімейний квест «Цінності сім’ї». Крім цього, працювало багато різних лекторіїв, а ще присутні мали нагоду побачити виступ творчих колективів міста, пограти в футбол та пофотографуватись біля спеціально облаштованих куточків.

Організаторами сімейного фестивалю виступили представники християнських церков і громадських організацій Дніпра.

 

Фото: Сергій Шевченко