У Києві пройде курс з психологічного консультування та травмотерапії

У березні в Києві (Пуща Водиця) відбудеться навчання з психологічного консультування та травмотерапії дорослих та дітей. До навчання запрошують психологів, капеланів, консультантів, служителів недільних шкіл.

На сьогоднішній день в ситуації затяжних бойових дій, наявності великої кількості вимушено переміщених громадян та сімей, які зіштовхнулися з втратою близьких, потреба у психологах, підготовлених працювати з травмою, як дорослих так і дітей, стоїть дуже гостро. З питаннями травми наразі зіштовхується кожний волонтер, капелан, служитель помісної церкви чи фахівець психологічної галузі. Допомагаючи людям, вони бачать біль, страждання, досвід фізичного та сексуального насильства, вторинну травму та інше. Тому підготовка фахівців, які взмозі надавати кваліфіковану допомогу, вкрай важлива.

Планюється два паралельних заходи, які пройдуть з 13 по 16 березня та з 11 по 15 березня.

Ця програма є плодом співпраці декількох партнерів:

Християнського університету Ріджент (США, Вірджинія Біч)

Української євангельської теологічної семінарії (Україна, Київ)

Центр психологічного консультування та травматерапії “Open Doors” (Україна, Київ)

Викладачі – професійні ліцензовані психологічні консультанти з США. (Мова викладання – англійська з перекладом на російську).

За 4 дні навчання основам клінічного консультування та травмотерапії дітей та підлітків учасники дізнаються про психосоціальний розвиток у дитинстві та підлітковому віці; про те, як діагностується аутизм та інші психічні розлади; про наслідки травматичних подій для дитини та що з ними робити; про ігротерапію, як метод роботи з дітьми.

Протягом 5 днів пройде семінар, на якому учасники навчаться наданню першої психологічної допомоги; отримають навички підтримки людей при втраті та горюванні, попередження власної втоми від співчуття іншим та управління стресом; дізнаються, чого потребують військові, повертаючись до мирного життя та як проходить процес реадаптації.

По закінченню видається сертифікат. Учасники заходів з вищою психологічною освітою та студенти останніх курсів психологічних факультетів мають змогу продовжити навчання на 2-річних програмах післядипломної освіти.

Більше інформації про програму ТУТ

Події у ФБ:

Основи клінічного консультування та травматерапії дітей та підлітків

Основи травматерапії