“Бог, якщо Ти є..” Слова матері, після яких народився футболіст..

Мама колишнього футболіста юнацької команди донецького “Олімпіка” та дитячого тренера “Християнської спортивної академії” Володимира Гребенюка щиро про важливе..

“27 років тому мені сказали, що у мене ніколи не буде дітей..

Лікар наполягав на тому, що краще мені забути навіть про бажання бути мамою і навчитися жити з такою реальністю. Було багато сліз і розуміння того, що я так не зможу. Така вже я людина..

Біль душі була настільки сильною, що привела мене до Храму. Пам’ятаю, коли я тільки переступила його поріг, якісь бабусі хотіли активно звернути мою увагу на ікони та свічки, але я прийшла туди не за цим..

Закривши очі, я почала просити у Бога (Якого я ще не знала) про свою подругу. Моя молитва починалася дуже дивно, зі слів: “Бог якщо Ти Є, то …”

Я просила про те, що б пологи пройшли природнім шляхом і подруга народила здорову дитину. На той момент вона вже була в пологовому будинку і їй збиралися робити кесарів розтин.
І тільки в кінці цих прохань, я додала: “І Бог, якщо Ти є, Ти знаєш, що я не можу жити без дітей, допоможи мені будь ласка”..

І в цей момент, Він перший раз явно показав мені Свою реальність! На мене зійшла така благодать, ніби мою душу помістили до раю😊.
І я відчула як Він своїм одягом ніби доторкнувся до мене, я точно відчула, що Він пройшов поруч, біля мене.
Щаслива, так і не побачивши жодної ікони, але зустрівшись особисто з Богом, я вийшла з храму..

Результатом цієї зустрічі стали зміни в моїй душі і бажання шукати таких зустрічей знов і знов!
Подруга благополучно сама народила дитину, справжнього богатиря.
А я через тиждень завагітніла!! і через 9 місяців народила чудесного хлопчика!!

Радості та щастя, не було меж!!! Я точно знаю, Кому зобов’язана таким щастям !!!
26 років тому Бог подарував нам улюбленого старшого сина, Володимира, шляхетного, справжнього друга, спортсмена, людину з неймовірним почуттям гумору!!

І перш за все, я вдячна, Йому !!!! ❤️❤️❤️
Він здатний змінювати людську реальність і приносити Свою !!!
Спасибі, Господь !!!❤️❤️❤️”

З Facebook Людмили Гребенюк