Єдині у світі! Поруч із Україною продовжує вирувати спортивне життя!

Через пандемію коронавірусу по всьому світу скасовані спортивні події.

На рік перенесені Олімпійські Ігри та Чемпіонат Європи з футболу, відмінені тенісні турніри Великого шолому, перенесені найвідоміші марафони та напівмарафони, невизначеною залишається доля легкоатлетичних етапів “Діамантової ліги”, паніка охопила усю планету… Але не Білорусь!

Наша країна-сусід вирішила не відмовлятися від спорту і продовжила футбольний і хокейний чемпіонати! Причому, змагання не просто продовжені. А й проводяться з уболівальниками!

За словами прес-секретаря білоруської федерації футболу Александра Алєйніка, чемпіонат Білорусі не буде припинений через пандемію коронавірусу: «Федерація прийняла рішення продовжити матчі. Поєдинки будуть проходити з глядачами.

Наше керівництво постійно знаходиться на зв’язку з міністерством охорони здоров’я країни. Ситуація поки не настільки критична, щоб припиняти змагання. У Білорусі 81 людина була інфікована коронавірусом. Але 22 вже одужали. Виходить, зараз хворіють більше 50. На даний момент ніхто нічого не переносить. Продовжуємо сезон,- зазначив Алєйнік”Перший тур білоруської футбольної першості стартував минулими вихідними. Матчі другого туру почнуться 27 березня.

У Вищій лізі чемпіонату Білорусі виступає 21 українець.