Сон, спорт, овочі. І чому молитва найбільше зміцнює ваш імунітет!

Злий та приставучий коронавірус, а з ним і суворий дядько Карантин змусили майже усю планету залишатися вдома. Це, звісно, негативно позначиться на світовій економіці. Але може посприяти дуже свідомому кроку та позитивній тенденції  – українці мають шанс переглянути своє ставлення до здорового способу життя.

За результатами опитування дослідницької компанії Gradus Research, 79,8% наших співвітчизників почали вживати заходи з профілактики вірусних захворювань, а 74,8% – споживати продукти, які зміцнюють імунну систему.

На думку українців найбільш ефективно допомагає поліпшити імунітет – сон (78,5%). Також популярними імуностимулюючими  заходами є споживання корисних продуктів та правильний режим харчування – 78,5% і 74,8% відповідно.

Карантин – гарний час, щоб позбутися шкідливих звичок. Зловживання міцними напоями, цукор, ліки, велика кількість кофеїну плюс токсини з навколишнього середовища— все це спричинює підвищення кислотності в організмі, через що імунітет стає сприйнятливим до хвороб. Однак, варто лишень тільки прочитати цих 9 простих порад  і ваш імунітет вже стане міцнішим. А тепер уявіть, якою сильною стане ваша захисна система організму, якщо ви будете:

1. Пите більше води

Для того, щоб усі системи організму добре функціонували, потрібно підтримувати в ньому достатній рівень води. Дорослій людині за день потрібно випивати не менше 2 л води. Додавши лимону, ви тільки покращите травлення.

2. Займайтесь детоксикацією лімфатичної системи

Більшість з нас навіть не задумуються над тим, в якому стані їх лімфатична система. Але якщо про неї не дбати, то через стрес та неправильне харчування, які мають великий вплив на організм, ми почуваємось втомленими та стаємо уразливими до різних захворювань.

Щоб цього не трапилося кожного дня займайтеся спортом, виконуйте фізичні вправи, навчіться правильно дихати, їжте здорову їжу, зосереджуйтесь на піклуванні за собою та зниженню стресу в житті.

3. Замініть каву на зелений або трав’яний чай

Пийте зелений чай, щоб відновити кислотно-лужний баланс організму.

4. Зменшуйте кількість цукру

Досить полювати і видобувати цукор! Про його шкідливість для організму людини написано вже не одну книгу. Але мало хто чув, що цукор ще й володіє здатністю підвищувати кислотність в організмі. Тож його краще замінити на мед, кокосовий цукор чи стевію.

5. Додавайте до їжі зелень

Як і зелений чай, джерелом лугів (лужне середовище — повна протилежність кислому) є зелень, тому додавайте її кожен день в свій раціон. Робіть із неї смузі та овочеві соки якомога частіше.

6. Рухайтесь

Регулярно виконуйте фізичні вправи. Зайтесь фітнесом, розтяжками, танцями чи бігом. Знайдіть свій улюблений вид спорту і кайфуйте від нього.

7. Розпарюйте тіло

Чим більше ми потіємо, тим більше токсинів виводиться з нашого організму. Чим менше токсинів, тим кращий кислотно-лужний баланс. Тому не забувайте ходити в парові лазні та сауни, або просто додавайте в ванну “англійську сіль” та кілька крапель лавандової олії.

8. Пережовуйте їжу

Можливо, ця порада здасться вам банальною, адже всі ми це робимо. Однак пам’ятайте, що пережовувати їжу потрібно від 20 до 40 разів.

Регулярно виконуйте фізичні вправи. Зайтесь фітнесом, розтяжками, танцями чи бігом. Знайдіть свій улюблений вид спорту і кайфуйте від нього.

9. Моліться

Найкраще зміцнення імунітету – це ваш емоційний комфорт. Коли у вас гарний настрій і чудові стосунки з близькими і колегами, ніщо вас не гризе, організм найбільш раціонально використовує наявні сили і засоби для захисту від зовнішніх атак.

У часи стресу та навколишньої паніки ви можете звернутися у молитві до всемогутнього Творця, і ваше серце і душа наповняться миром і надією. Моліться! Розвивайте відносини з Богом! І будьте здорові!