Спортивна платформа PlusOne запрошує на серію навчань у травні

У травні 2021 року платформа PlusOne підготувала дві події з навчання представників спортивних служінь. Так, перша подія під назвою “Спорядження лідерів для ефективного благовістя і учнівства у світі спорту та через спорт” відбудеться 19-23 травня, у селі Тарасівка.

Як зазначають організатори, мета заходу: допомогти помісним церквам в навчанні ключових лідерів і формуванні команд спортивного служіння.

Для учасників передбачено заняття та тренінги, які містять 60% теорії і 40% практики. Під час заходу будуть підніматись наступні теми: лідерство, Біблія і спорт, примноження учнів, цінності та робота з суспільством, клуби та команди “Спорт і Життя», побудова ефективної команди.

На всіх, хто матиме  можливість пройти навчання, чекає сильна мотивація та розуміння своєї ролі у служінні суспільству через спорт.

Організатори події запрошують охочих стати частиною руху команд, які ефективно служать у світі спорту та через спорт, сформувати власний план і почати розвиток команди або клубу.

Захід відбудеться у селі Тарасівка, Київська обл., по вул.Київська 77/11. Початок: 19 травня о 11:00. Закінчення: 23 травня о 14:00.

Зареєструватись можна за посиланням https://forms.gle/BuHr8FD4TvZ3QyLe6

У свою чергу  29-30 травня відбудеться захід з підготовки служителів спортивного служіння до PlusOne Festy. 

Подія відбудеться 29-30 травня у  селі Тарасівка в приміщенні  спортивної академії «UCSA».

“Запрошуємо лідерів дитячого підліткового, сімейного служіння підготуватися до проведення PlusOne Festy, що спрямований на благовісття під час Чемпіонату Європи та Олімпійських ігор у 2021 році”, – зазначили організатори події.

Реєстрація за посиланям: https://forms.gle/ZfEDu9vCd6sQLfQ1A

Деталі за телефонами: +38 (096) 010 20 20, +38 (093) 010 20 20
https://www.facebook.com/plusoneukr/videos/879675449260559/
Нагадаємо, що спортивний рух PlusOne об’єднує церкви та християнські організації, які готові використовувати спортивні події різного масштабу для благовістя та подальшого учнівства. Представники руху допомагають церквам організувати локально процес благовісття під час спортивних подій з урахуванням місцевого контексту.