“2020 – Всесвітній Рік Слова Божого!”. Проголосили у музеї Біблії в Вашингтоні

16 вересня в музеї Біблії в Вашингтоні відбулася зустріч християнських лідерів з більш ніж 34 країн. На зустрічі учасники оголосили 2020 рік  – “Всесвітнім роком Біблії”, повідомляє Christian Post.com.

Це перша така євангельська ініціатива, яку схвалив також Папа Римський Франциск. Подібне ніколи раніше не проводилося в глобальному масштабі.

Ініціатива покликана показати і зміцнити цінності Слова Божого для всіх людей. Учасники зустрічі сподіваються, що подібні ініціативи покладуть край біблійній бідності, адже перекладу на свою мову Святого Письма чекають народи, які розмовляють на більш ніж 1600 мовами.

Цим заходом організатори прагнуть відновити значення Біблії в традиційно християнських культурах, де діти ростуть без впливу Євангелія або біблійного світогляду.

Організатори сподіваються, що «Всесвітній рік Біблії-2020» стане початком Десятиліття Біблії з 2020 по 2030 рр.

У рамках ініціативи різними організаціями будуть  проведені кілька заходів в масштабах стадіонів, на яких тисячі людей зможуть прийти молитися та поклонятися Богові. Ініціатива також сприятиме партнерству між організаціями по всьому світу для прискорення зусиль з вивчення Біблії.

Раніше проводилися подібні заходу, але вони мали локальних характер. Так, у 1983 році президентом США Рональдом Рейганом було оголошено Рік Біблії. Але жодного разу не проводилися заходи, присвячені Біблії в такому глобальному масштабі, як планується.

Джерело: slovoproslovo.info