Історія церкви у вигляді жіночої туфельки на Тайвані

“Ви не повірите, але це будівля  церкви на Тайвані”.  Про незвичну будівлю та історію її збудування написав Роман Савочка у своєму блозі.

“У лютому 2016 року на Тайвані відкрилася, скажімо, не зовсім звичайна церква. Блакитну будівлю зі скла і металу висотою в 16 метрів було зведено в одному з найбільш туристичних місць країни. Але найбільш незвичайним аспектом церковної будівлі стало те, що її форма виконана у вигляді жіночої туфлі на високих підборах. У народі церква відразу отримала прізвисько “Cinderella High-heel Church. (Церква попелюшки на високих підборах).

Природно, що після відкриття на церкву посипався шквал критики. Одні писали, що церквам не личить мати таку форму, другі звинувачували церкву у тому, що вони хочуть привернути увагу жінок, а треті взагалі висміювали нову будівлю, малюючи різні карикатури.

Світові ЗМІ, такі як Forbs, Cosmopolitan, CNN та romansavochka.com 🙂 також не оминули цю подію.

Кореспондент BBC навіть спеціально поїхав на Тайвань, щоб зустрітися з архітектором цієї незвичайної церковної будівлі та розпитати про історію, яка стоїть за всім цим. Але те, про що він дізнався, шокувало його.

Виявляється, що форма церкви у вигляді жіночої туфельки на високих підборах, вибрана не випадково. У 1960 році 24-річна дівчина на ім’я Wang заручилася зі своїм нареченим і почала готуватися до весілля. Вона уявляла собі пишну весільну церемонію, море квітів та гору подарунків.

Але, на превеликий жаль, Wang раптом різко захворіла (Black foot disease) і перестала ходити. Після декількох операцій… їй ампутували ногу. Наречений, побачивши її стан, вирішив скасувати весілля… Дівчина була вбита горем. Вона розуміла, що ніколи в житті більше не зможе одягнути туфлі на підборах, біле плаття і піти по червоній доріжці до вівтаря…

Але в такий скрутний час, незважаючи на своє горе, вона зблизилася з Богом і отримала внутрішній мир. І не дивлячись на те, що дівчина так і ніколи не вийшла заміж вона все своє життя присвятила Богу, проживаючи в церкві і служачи людям.

Церква у вигляді туфельки побудована на її честь, а також на честь кожної дівчини, яка мріє стати принцесою.

Звичайно ж, сьогодні ця красива будівля користується великою популярністю серед туристів і весільних фотографів. Багато молодих пар орендують його, щоб провести обряд вінчання. Але ми хочемо, щоб ця туфелька завжди нагадувала людям історію дівчини, котра втратила свою мрію про те, щоб вийти на високих підборах по червоній доріжці до вівтаря, але знайшла своє щастя в Бозі…”

Автор: Роман Савочка