
Кожна третя людина в Європі майже нічого не знає про Голокост
Британський Фонд Дня пам’яті жертв Голокосту провів досліджння, згідно якого п’ять відсотків дорослих британців не вірять в реальність Голокосту. Ще вісім відсотків вважають, що масштаби трагедії перебільшені.
Крім цього, згідно з даними опитування, кожен 20-ий британець повністю заперечує Голокост. А половина тих, хто визнає Голокост, не змогли назвати навіть приблизну кількість жертв трагедії.
Опитування показало, що кожна третя людина в Європі мало або зовсім нічого не знає про Голокост. У Франції 20 відсотків людей у віці від 18 до 34 років сказали, що ніколи не чули про Голокост; в Австрії цей показник склав 12 відсотків.
Незважаючи ні на що, 83 відсотки опитаних погодилися, що знати про Голокост – важливо. Газета «The Guardian» пише, що з нагоди Дня пам’яті жертв Голокосту 27 січня в Великобританії пройшли 11 тисяч заходів.