Кращий подарунок на Різдво – надія!

Незабаром Різдво… Свято, коли у родинному коли неодмінно згадують про народження у Вифлеємі Ісуса Христа, який прийшов в цей світ, щоб стати Спасителем всього людства.

Ісус народився, щоб подарувати надію кожному з нас… Надію на вічне життя, мир та спокій у серці та благословіння Боже на Землі.

Він залишив своїм учням молитву “Отче Наш”, яка допоможе в найтяжчі дні життя та стане щоденним захистом від зла цього світу. З цієї молитви починається та закінчується день майже кожної віручої людини, вона включає всі сфери життя – духовного та фізичного. Ви вже знаєте її напам’ять?

В Нагорній проповіді Ісус розповів про основні “заповіді блаженства” тобто щастя, дотримуючись яких людина неодмінно помітить зміни на краще у своєму житті та стане ближче до Бога.

Нагадати основні послання Христа зможуть настінні календарі, якими прикрашають будинок на початок року, а деякі навіть залишають на наступний рік, щоб головна молитва та заповіді Христа були перед очима.

Асоціація ПОКЛИК пропонує Вам замовити собі чи друзям, знайомим чи незнайомим людям на подарунок різдвяні календарі А3 формату.

Ви можете безкоштовно замовити календарі: з молитвою “Отче Наш” або з Нагорною Проповіддю. У кожному з них ви також знайдете основні християнські свята 2019 року.

Замовити календарі можна:

  • зателефонувавши за номером: 067 977 4444 (з 10:00 до 18:00)
  • написати на poklikoffice@gmail.com

І нехай це Різдво та наступний рік принесе вам надію у ваше життя, мир у серце та спокій в країну!