Програма «Я пізнаю світ із Суперкнигою» схвалена МОН України

Українські школярі  відтепер матимуть можливість знайомитися зі світом Суперкниги у школі. Адже методична програма «Я пізнаю світ із Супекнигою» була схвалена Міністерством освіти та науки України та рекомендована для використання у загальноосвітніх навчальних закладах.

Методичні та навчальні матеріали Суперкниги будуть використовуватися під час уроків християнської етики, інших занять з духовного виховання, позакласної роботи та на групах продовженого дня.

На заняттях, побудованих за програмою «Я пізнаю світ із Суперкнигою», учні відкриватимуть для себе Біблію, знайомитимуться з християнськими цінностями та біблійними правилами.

Діти матимуть можливість не лише переглядати мультфільми Суперкниги, але й  займатися творчістю, брати участь у цікавих та пізнавальних іграх та виконувати захопливі інтерактивні завдання.

Програма «Я пізнаю світ із Суперкнигою» складається з чотирьох частин і передбачає використання таких матеріалів, як «Табір Суперкниги. Рятівники», «Зустрічі у Клубі Суперкниги», «СуперСаморобки» та DVD-диски з мультфільмами Суперкниги.

Які ж програми можна використовувати для роботи в школах:

1. Зустрічі в Клубі Суперкниги

Навчально-методичний посібник «Зустрічі в Клубі Суперкниги» містить 17 тем і розрахований на 32 заняття по 45 хвилин.

2. СуперСаморобки

Творчий посібник для дітей «СуперСаморобки» передбачає 15 тематичних навчальних занять за такими темами, як «Знайомство», «Дружба», «Слухняність», «Довіра», «Прощення», «З Богом можливо все!», «Сміливість» тощо.

3. Табір Суперкниги. Рятівники

Пришкільний табір «Табір Суперкниги. Рятівники» розрахований на 10 тематичних днів з чітким розкладом та структурою. Наприклад: ранкова загальна зустріч, вивчення теми дня у формі гри-квесту, фізпідготовка, майстерня надзвичайних справ, майстер-класи, обговорення тощо.

4. Посібник «Суперкнига – основа мого життя» (електронна книга)

Навчальна программа з 15-ма уроками, які відкривають школярам шлях до біблійних цінностей.

Ви також можете переглянути методичні рекомендації міносвіти з використання цих програм.

Джерело: emmanuil.tv