У Рівному з’явились християнські білборди

У Рівному церква розмістила серію християнських білбордів з таким написом вздовж вулиць міста.   У Рівному церкви використовують карантин для благовістя і знову розмістили християнські білборди вздовж вулиць міста. Цього разу на десяти рекламних щитах з’явилися слова «А чи скаже тобі Ісус: ввійди в Рай?».

Ця фраза, вірять служителі, змусить місцевих жителів задуматися про зустріч з Богом.

Для християнської громади «Христос є відповідь» період карантину – це можливість для благовістя і добрих справ. Брати і сестри вчаться підлаштовуватися і використовувати цей час, змінюючи методи і підходи до євангелізації.

«Ми живемо в такий час, коли люди думають про земне: як заробити гроші, де відпочити, у що вдягнутися. Навіть багато християн піклуються в більшості про матеріальні речі, і їх молитви спрямовані на вирішення життєвих потреб. Але важливо пам’ятати про те, що всі ми рано чи пізно постанемо перед Богом, і одним людям Господь скаже: «Увійди в Царство Небесне, в Рай», а іншим – «Відійдіть від Мене, на вас чекає вічний вогонь». Ці борди змушують людей задатися питанням: «А й справді, коли я постану перед Богом, що почую із уст Христа?» – прокоментував подію Тарас Сень, пастор церкви.

Зустріч із Господом чекає на кожну людину, але після неї – на всіх чекають різні нагороди і різні шляхи.

Служителі християнської громади намагаються якомога частіше про це говорити, невпинно повторюючи одне з найважливіших питань людства.

Проблеми в суспільстві, вважають служителі, – це можливість для християн бути відповіддю і показувати на ділі любов Ісуса Христа.