Президент України Володимир Зеленський відзначив найвищими державними нагородами захисників

Про це Президент України повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці.

“Сьогодні ми відзначаємо найвищими нагородами нашої держави, найвищими бойовими відзнаками людей, які є джерелом цієї хоробрості”, – зазначив глава держави.

Президент України заявив, що пишається кожним українським воїном.

“Я дякую кожній родині наших героїв за таких синів і доньок України. Дякую всім сержантам та офіцерам, які справді дбають про солдатів і є зразком для них. І я прошу завжди пам’ятати кожного й кожну, хто віддав своє життя в боях заради України”, – наголосив Зеленський.