Угода користувача сайту Poklik.media

Угода користувача сайту POKLIK.media

ТМ “ПОЧУЄ КОЖЕН” – платформа масової комунікації (надалі – “Платформа”) публікує цю Угоду, що визначає порядок використання сайту в мережі Інтернет за адресою POKLIK.media. Це є користувальницька угода для будь-якої особи, яка використовує матеріали або інші елементи сайту POKLIK.media, і іменованої надалі “Користувач”.

Платформа пропонує укласти Угоду будь-якій особі. Угоду викладено в стандартній і незмінній для всіх формі у вигляді публічної оферти, шляхом прийняття в цілому наступних умов.

Предмет договору:

 1. Угода про використання сайту POKLIK.media (надалі — “Угода”) регулює умови використання Користувачами матеріалів POKLIK.media.
 2. Угода може бути змінена Платформою без будь-якого попереднього повідомлення Користувача. Нова редакція Угоди набуває чинності з моменту її розміщення, якщо інше не передбачено новою редакцією Угоди.
 3. На сайті POKLIK.media можуть бути додатково встановлені умови використання окремих його сервісів і розділів з інформацією.
 4. Якщо Користувач не згоден з Угодою, він не може користуватися сайтом POKLIK.media, його матеріалами і сервісами.
 5. Всі матеріали, ресурси та сервіси, розміщені на сайті POKLIK.media на момент затвердження Угоди, а також ті, що будуть розміщені в майбутньому, є предметом Угоди й власністю (використовуваним активом / об’єктом), якщо інше не зазначено Платформою.
 6. Платформа має право додавати, змінювати, видаляти, доповнювати матеріали й структуру сайту media.
 7. Платформа має право в будь-який час закрити сайт POKLIK.media або який-небудь розділ або сервіс без попереднього повідомлення Користувача.
 8. Користувач зобов’язаний виконувати правила використання матеріалів та інших елементів і сервісів сайту POKLIK.media.
 9. У разі виявлення фактів несанкціонованого використання матеріалів сайту POKLIK.media, Користувач повинен якнайшвидше повідомити про це Платформою.
 10. Через сайт POKLIK.media можна отримати доступ до інших ресурсів (сайтів) в мережі Інтернет. Платформа не має ніякого контролю над цими сайтами, і Користувач отримує доступ до них виключно на власний ризик. Користувач визнає і погоджується з тим, що Платформа не несе відповідальності за доступність до таких ресурсів (сайтів) і їхнього контенту, а також за будь-які наслідки, пов’язані з використанням контенту цих сайтів.
 11. Платформа намагається забезпечувати безперебійну роботу, однак не несе відповідальності за повну або часткову втрату контенту сайту POKLIK.media, а також за недостатню якість або швидкість перегляду такого контенту.
 12. Контент сайту POKLIK.media не може бути використаний третіми особами в комерційних цілях.
 13. Платформа має право видаляти повідомлення та коментарі Користувача, якщо вони суперечать умовам Угоди й нормам чинного законодавства України.
 14. Всі медіаматеріали, використані Платформою для публікацій, взяті з відкритих джерел.

Користувач має право:

2.1. Створювати власні текстові повідомлення, коментарі, а також обмінюватися думками з приводу відповідної тематики опублікованої інформації. Платформа надає Користувачеві можливість брати участь в дискусіях на сайті POKLIK.media, включаючи коментарі, рекомендації, точки зору читачів, огляди, рейтинги та інші сервіси сайту POKLIK.media. Платформа не несе відповідальність за особисту інформацію, яку Користувач надає в коментарях і не зобов’язана публікувати, видаляти або редагувати будь-який з коментарів Користувача.

2.2 Користувач бере участь у дискусії на сайті POKLIK.media (його розділах, елементах і сервісах) та погоджується, що його дії будуть публічними. Крім того, вони можуть бути включені в RSS-канали, прикладний програмний інтерфейс, і стати доступними для інших веб-сайтів за допомогою інших форматів. В результаті, надана Користувачем інформація може з’явитися на інших сайтах, блогах і так далі. Платформа не несе відповідальності за будь-яку особисту інформацію, яку ви вирішили оприлюднити через функціонал сайту POKLIK.media, і Користувач погоджується, що ця інформація буде вважатися наданої Користувачем, а не Платформою.

Правила цитування матеріалів:

3.1. При цитуванні будь-яких матеріалів, що публікуються на сайті POKLIK.media, обов’язкове посилання, вміщене не нижче першого абзацу тексту.

3.2. При копіюванні новинних матеріалів для інтернет-видань обов’язковим є пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання, що розміщується незалежно від обсягу використовуваних матеріалів (повного або часткового).

3.3. Думка авторів статей, коментарів, блогів, розміщених на сайті POKLIK.media, може не збігатися з думками й позицією Платформи. Платформа не контролює зміст сайтів третіх осіб і не несе будь-яку відповідальність за зміст матеріалів та іншої інформації, опублікованих на них. Крім того, розміщення Платформою посилань на інші сайти мережі Інтернет не означає, що Платформа підтримує думки, контент, послуги та/або іншу інформацію, зазначені на них.