12 травня у Рівному пройшов фестиваль “Всі разом за сім’ю”

Рівне – одне з перших міст, з якого у 2019 році розпочались масові сімейні заходи в Україні. Багато фестивалів, яскравих маршів заплановано на травень-червень у багатьох містах України громадськими активістами, держслужбовцями та представниками релігійних організацій.

Так, 12 травня, у неділю тисячі рівнян пройшлися головною вулицею міста до майдану Незалежності, де на них чекав святковий концерт та інші цікаві розваги.

Зокрема, для дітей були організовані різноманітні конкурси, ігри, забави та мистецькі акції. Дітлахи безкоштовно могли поласувати поп-корном та солодкою ватою. Під час свята були встановлені тематичні фотозони, а ще усім охочим надавалась консультація психолога та сімейних радників.

На свято зібралося понад 7 тисяч людей, а впродовж дня на ігрові зони та локації сімейного свята завітало понад 10 тисяч рівнян.

Один із організаторів акції Олександр Третяк на своїй сторінці Фейсбук подякував усім партнерам, які долучились до проведення свята, написавши:

“Друзі, хочу подякувати всім хто долучився до фестивалю «Всі разом за сім’ю» в м. Рівне. Масштаб свята став дійсно вражаючим та показовим, а ще доволі благодійним, адже вдалося зібрати чималу суму коштів на дитячу онкогематологію, про, що незабаром окремо повідомимо”.

Друзі, хочу подякувати всім хто долучився до фестивалю «Всі разом за сім’ю» в м. Рівне. Масштаб свята став дійсно…

Posted by Олександр Третяк on Monday, May 13, 2019

На святі був присутній і міський голова Рівного Володимир Хомко, який сказав: “Я приєднався навіть не як міський голова, а як звичайний громадянин, як батько двох доньок, як чоловік, який уже 40 років у шлюбі, як дідусь трьох онуків. У сестер моєї дружини внуки є, в моєї сетри теж внуки. У нас величезна родина! Абсолютно щиро кажу: немає в здорової людини більшої цінності, ніж сім’я. Я за те, щоби сім’ї були щасливі. Всякого може бути в житті, але якщо будуть щасливі сім’ї – буде добре в державі”.

Фестиваль «Всі разом за сім’ю» в Рівному.Як це було.

Posted by Олександр Третяк on Monday, May 13, 2019

Що говорять учасники сімейної ходи у Рівному:

Що кажуть учасники ходи за сім'ю в Рівному?#простосунки #сімейніцінності #громада #РівнеYuliya Pyshnyuk Sergey Kachan Юрій Висоцький Vitaliy Porovchuk

Posted by ProСтосунки on Wednesday, May 15, 2019