Міс Всесвіт-2018 подякувала Богу за перемогу

Філіппінка Катріона Грей стала переможницею конкурсу «Міс Всесвіт-2018», який відбувся в Бангкоку. 24-річна Грей обійшла конкурсанток з 93 країн.

Відразу після нагородження Катріона, яка відома на батьківщині як телеведуча, співачка і благодійниця, написала в Інстаграмі  подяку Богу за перемогу: “З чого почати? Боже, я віддаю все Тобі, щоб прославити і вшанувати Тебе», – зазначила вона.

Також Грей написала, що її мама бачила сон про її перемогу в конкурсі: «Коли мені було 13 років, моя мама розповіла, що їй наснилося, ніби я в червоній сукні виграла конкурс “Міс Всесвіт”. У той час, я не надала цьому значення, але сьогодні сон моєї мами став дійсністю».

Це не перший раз, коли Катріона відкрито заявляє про свою віру в Бога. Здобувши перемогу на національному конкурсі «Міс Філіппіни», вона присвятила Богу розгорнутий пост.

«Перш за все, дякую Тобі, Ісус. Ти привів чудових людей в моє життя, Ти послав Своїх ангелів, щоб захистити мене. Ти захистив мене від зброї і каменів, кинутих іншими. Це досягнення стало можливим завдяки Тобі. Це все для Тебе, Господь. Я підношу це Тобі в знак поваги. Я люблю Тебе і довіряю Тобі», – написала Грей.