Створені, щоб сяяти! В Україні пройшли вечори Night to Shine для особливих людей

8 лютого 2019 року понад 540 церков з усього світу організували незабутні вечори Night to Shine, на яких побували близько 90 тисяч почесних гостей – людей та дітей з особливими потребами.

Під бурхливі оплески, гучну музику заходили (а декогось вивозили на візочках) до зали по червоній доріжці головні учасники вечора Night to Shine. Їм пропопонували приміряти корону  та залишатись в ній все свято. Столи зі смачними закусками, жива музика, фотосесії та море посмішок. За пару годин до вечора учасникам робили зачіски, дівчаткам та жінкам також макіяж, стилісти підбирали одяг… Особливий вечір для особливих людей, який запам’ятається надовго та залишить бурхливі радісні емоції в серці кожного учвсника,  – а цього у житті цих людей так не вистачає. Адже, щоб тільки зібратись на вулицю комусь з них потрібно мінімум 2 години…

Night to Shine – це світова практика, започаткована 5 років тому. Подія охопила понад 700 міст на 6 континентах. До неї долучилась і Україна.

Автором ідеї та спонсором Night to Shine є фундація Тіма Тібоу (Tim Tebow Foundation, USA). Вони надають офіційну програму «Night to Shine», а також індивідуальне керівництво та підтримку з боку працівників фундації. В Україні свято пройшло у Льцьку, Києві та Одесі.

У Луцьку цей захід пройшов вперше. Людям з інвалідністю організували святковий макіяж і зачіски, їм запропонували проїхатись на лімузині,  коронували і влаштовували фотосесії.  До речі, за декілька днів до івенту понад десять візажистів та стилістів виявили бажання взяти участь у підготовці заходу, а саме свято залучило 150 волонтерів.

Головними натхненниками заходу у Луцьку стало подружжя Сергія та Наталії Больчуків, які свого часу створили поблизу Луцька реабілітаційний центр «Агапе».

Ось, що пише одна з учасниць Night to Shine Galyna Tsymbal-Kovbasa  у Луцьку: 

“Чоловік з ДЦП вперше за більш, ніж 20 років подружнього життя побачив свою половинку (теж із ДЦП) такою прекрасною! І дуже пишався нею!

Подружжя, котре вперше за 4 роки після того, як чоловік важко захворів і лікарі прогнозували, що його шанси на життя – взагалі не більше 30%, потрапило на захід настільки грандіозного масштабу!

Тут був і молодий чоловік, який у юному віці впав із дерева і зламав шию… а після смерті бабуся з дідусем, котрі його доглядали, змушений жити у Геріатричному пансіонаті.

Дві сестрички із ДЦП  вперше могли відчути себе справжніми принцесами на балу та проїхатися на лімузині!”…

 

Як проходив захід у Києві бачив блогер Денис Чубенко, який записав на камеру дійство та виклав на своїй сторінці в  YouTube.

https://www.facebook.com/Poklik.media/videos/2454366224634476/

За свідченням Ірини Рожко, її син Артур був дуже щасливий від участі у заході: “Артур сьогодні весь вечір сяє в Regent Hill! Оскільки сьогодні – “Night to Shine”, християнський івент, що дає можливість людям з особливими потребами відчути і усвідомити свою значимість. Кожного з них переодягли у святковий одяг, обласкали увагою і зробили гарну зачіску. По червоній доріжці Артур пройшов в банкетний зал, отримав корону і сів за елегантно накритий стіл. Хлопчик поки корону носити не вміє, тому від модної зачіски залишилися тільки вуха. Як все було далі діти розкажуть пізніше. Соня теж там, як волонтер. До речі, волонтерів дуже багато. І все, як один дуже уважні і доброзичливі”.

Артур сегодня весь вечер сияет в Regent Hill! Поскольку сегодня – "Night to Shine", христианский ивент, дающий…

Posted by Irina Rozhko on Friday, February 8, 2019

Фото:  Galyna Tsymbal-Kovbasa