Для кого на День подяки в Києві заброньовані ВІП-місця? (ВІДЕО)

Для особливих людей… Це – люди з інвалідністю, діти-сироти, літні люди. Саме вони для організаторів Свята подяки є пріорітетною категорією людей, для яких в Україні, на жаль, ще не має гідних умов проживання, праці та, навіть, пересування. Але Свято подяки  – це місце, де за доброю традицією збираються тисячі людей щороку, щоб емоційно відпочити та насолодитись мотиваційними виступами гостей та концерними номерами.

Чого ж найбільше потребують особливі люди? 

Юлія Романенко,  яка по роду своєї професійної та волонтерської діяльності доволі часто спілкується з людьми з інвалідністю, а особливо з молоддю, та два роки поспіль допомагає в організації приїзду цієї категорії людей на Свято подяки,  вважає:  «Мої  друзі не потребують особливої допомоги,  співчуття або навіть тих незначних пільг, які отримують від держави, все що їм потрібно – це рівні можливості із здоровими людьми! Їх не треба жаліти, або співчувати, надайте їм можливість отримувати ту освіту, яку  вони бажають, працювати на рівні зі всіма! І тоді вони зможуть забезпечувати себе самі!  Необхідно створити можливість вільного пересування, припинити в першу чергу бачити в них вади, а побачити  особистість і ту велику користь для суспільства і держави, яку  вони хочуть і можуть принести. Людей «з обмеженими можливостями» роблять не хвороби, а саме незрілий погляд на них суспільства, неспроможність бачити в них рівних собі».

Минулого року Свято подяки зібрало майже три тисячі особливих людей – для них цей день надовго залишився в пам’яті. Чудовий концерт та емоційний виступ людини без рук та ніг – Ніка Вуйчича надихнув їх у житті надовго. Цього року гостями Свята Подяки будуть світові зірки: актор Голлівуду – Стівен Болдвін,  чемпіон світу з боксу – Менні Пак’яо, відомий британський співак – Мартін Сміт. Крім них, на учасників чекатимуть музичні виступи творчих колективів та відомих українських співаків. Безперечно, свято надихне мотиваційно й емоційно будь-кого, тому краще прийти та переконатись на власні очі.

Звичайно ж, не часто на масових заходах можна бачити тисячі  людей з інвалідністю, дітей-сиріт та літніх людей, але організатори Свята подяки хочуть укорінити традицію подібних івентів. З цією метою облаштовується ВІП-зона біля сцени, яка зможе вмістити декілька тисяч людей. Для них передбачені сидіння, інші зручності, а також сурдоперекладачі.

Свято відбудеться 23 вересня на Хрещатику, вечірній гала-концерт розпочнеться о 18:00, але в зону для поважних гостей слід прибути трохи раніше – о 16:30. Вхід вільний, але за наявності пропускного браслету, який зазделегіть організатори надішлють вам до найближчого відділення Нової Пошти. Важливо зареєструватись до 19 вересня за цими посиланнями в залежності від кількості осіб – група чи особа з супроводжуючим. Якщо серед вашого оточення є подібна категорія людей та дітей – ви можете допомогти їм побувати на незабутньому вечорі.

Форма індивідуальної реєстрації (1 особа + 1 особа, що супроводжує):

https://docs.google.com/…/1FAIpQLScVUH6a3PaU7zUZ6A…/viewform

Форма реєстрації для групи осіб:

https://docs.google.com/…/1FAIpQLSezYtQZsY6j4bv5kc…/viewform

Нагадаємо:
Захід відбудеться – 23 вересня (неділя) за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 36 (біля Київської міської державної адміністрації).
Час: 18:00 – 22:00
Час прибуття до зони для поважних гостей з 16:30 до 17:30.

Якщо у Вас виникли питання, звертайтесь:
e-mail: sviatopodyaki@gmail.com
067-411-33-99 (Ігор);
097-675-18-04, 063-725-01-56 (Юлія).

Особливі люди на Святі подяки 2018 (АНОНС)

Звичайно ж, не часто на масових заходах можна бачити тисячі людей з інвалідністю, дітей-сиріт та літніх людей, але організатори Свята подяки хочуть укорінити традицію подібних івентів. З цією метою облаштовується ВІП-зона біля сцени, яка зможе вмістити декілька тисяч людей. Для них передбачені сидіння, інші зручності, а також сурдоперекладачі. Минулого року Свято подяки зібрало майже три тисячі особливих людей – для них цей день надовго залишився в пам'яті. Чудовий концерт та емоційний виступ людини без рук та ніг – Ніка Вуйчича надихнув їх у житті. Цього року гостями Свята подяки будуть світові зірки: актор Голлівуду – Стівен Болдвін, чемпіон світу з боксу – Менні Пак'яо, відомий британський співак – Мартін Сміт. Крім них, на учасників чекатимуть музичні виступи творчих колективів та відомих українських співаків. Безперечно, свято надихне мотиваційно й емоційно будь-кого, тому краще прийти та переконатись на власні очі. Свято відбудеться 23 вересня на Хрещатику, вечірній гала-концерт розпочнеться о 18:00, але в зону для поважних гостей слід прибути трохи раніше – о 16:30. Вхід вільний, але за наявності пропускного браслету, який зазделегіть організатори надішлють вам до найближчого відділення Нової Пошти. Важливо зареєструватись до 19 вересня за цими посиланнями в залежності від кількості осіб – група чи особа з супроводжуючим. Якщо серед вашого оточення є подібна категорія людей та дітей – ви можете допомогти їм побувати на незабутньому вечорі. Форма індивідуальної реєстрації (1 особа + 1 особа, що супроводжує):https://docs.google.com/…/1FAIpQLScVUH6a3PaU7zUZ6A…/viewformФорма реєстрації для групи осіб:https://docs.google.com/…/1FAIpQLSezYtQZsY6j4bv5kc…/viewformНагадаємо: Захід відбудеться – 23 вересня (неділя) за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 36 (біля Київської міської державної адміністрації).Час: 18:00 – 22:00Час прибуття до зони для поважних гостей з 16:30 до 17:30.Якщо у Вас виникли питання, звертайтесь:e-mail: sviatopodyaki@gmail.com 067-411-33-99 (Ігор);097-675-18-04, 063-725-01-56 (Юлія).Юлия Романенко (Yulia Romanenko) Игорь Лащук (Igor Laschuk)#дякую #ДеньПодяки #podyakafest #СвятоПодяки2018 #СвятоПодяки

Posted by День Подяки on Wednesday, September 12, 2018