Кулеба знову став уповноваженим з прав дитини

Президент Володимир Зеленський знову призначив Миколу Кулебу на посаду уповноваженого президента з прав дитини.

Відповідний указ від 1 червня оприлюднено на сайті Президента. “Призначити Кулебу Миколу Миколайовича уповноваженим президента України з прав дитини”, – йдеться у тексті.

Микола Кулеба обіймав посаду уповноваженого президента з прав дитини з 18 грудня 2014 року, 19 травня 2019 року президент Петро Порошенко підписав указ про звільнення Кулеби з посади.

“Президенту важливо, щоб в нашій країні про дітей згадували не лише 1 червня. Разом з Президентом обговорили болючі проблеми дітей та можливості їх вирішення, створення державної політики, пріоритетом якої є реалізація прав дитини та підтримка сім’ї. Дякую за довіру і молю Бога, щоб бути достойним Божого покликання”, – написав на своїй сторінці у фейсбук Микола Кулеба.

Президенту важливо, щоб в нашій країні про дітей згадували не лише 1 червня.Разом з Президентом обговорили болючі…

Posted by Микола Кулеба on Saturday, June 1, 2019

Під цим дописом за декілька днів  з’явилось майже тисяча коментарів. Здебільшого люди вітають з “новою-старою” посадою Миколу Кулебу.

Зокрема, Павло Миронюк пише: “Приємно бачити на фото таку атмосферу, якось просто і безпафосно, здається щиро! І дай вам Боже, брат Микола, бути світлом для людей у оточенні президента!”

Masha Finley додала: “Ви були найкращим уповноваженим президента з прав дитини при Порошенкові, і я дуже тішуся, що вас призначили на цю посаду знову! Працюйте так щиро і завзято, як ви працювали минулий термін. Чекаємо на ваші новини!”.