Молилась з сином “Отче наш”, щоб їх не розстріляли російські солдати 

“Недалеко від мого 12-річного сина розірвався “град”, від страху він став і не міг навіть з місця зрушити, я його схватила за рюкзак й потягнула тікати”- розповідала з жахом  32-річна Ольга з Василівки, мама двох діток. Про це пише Центр взаємодопомоги “Спасемо Україну”.

Її молодший син, 5-річний Артур, не може самостійно ходити, бо має проблеми з ніжками. Тому під час кожного обстрілу, Ольга з сином на руках тікала до підвалу сусідів, адже власного у родини не було. 

Одного такого разу, спускаючись у сховище, жінка впала зі сходів та пошкодила спину. А маленький Артур, попри те що не може ходити, часто заспокоював маму турботливим словом: “Не хвилюйся, мамо, все буде добре”.

Сидячи у підвалі три дні, Ольга захворіла, бо всіма ковдрами вкривала своїх синів. Так родина оберігала один одного. А чоловік Ольги, Максим, ще й турбувався про незрячих сусідів – допомагав їм ховатись від обстрілів.

 Пані Ольга згадує як вночі поверталися додому й всю дорогу читали “Отче наш”, щоб їх не розстріляли російські солдати. Вона переконана, що Бог оберігав їх весь час.

Партнерський хаб центру взаємодопомоги “Спасемо Україну” у Запоріжж   подбав про родину: надали тимчасовий нічліг та знайшли прихисток у Києві, куди згодом відправили сім’ю. Зараз вони у безпеці, а маленький Артур має належне лікування.

Велика мрія Ольги, щоб синочок зміг ходити і одного разу прибіг здоровими ніжками до неї і сказав: “Мамо, я тут”.