
У Варшаві пройшла конференція «Капеланський патруль»
На честь четвертої річниці капеланського служіння в Україні у Варшаві пройшла перша європейська конференція «Капеланський патруль». Зустріч тривала два дні та зібрала українських та польських капеланів.
На конференції учасники ділились досвідом, працювали в комітетах, розподіляли ресурси, а також визначали фокус на подальшому розвитку.
Також відбулась презентація правоохоронного капеланства для польських служителів.
“Ми всі з нетерпінням чекали цього часу щоб зупинитись та подякувати Богові за чотири роки служіння правоохоронцям”, – говорять участники, а організатори дякують Управлінню дотримання прав людини Національної поліції України