У Варшаві пройшла конференція «Капеланський патруль»

На честь четвертої річниці капеланського служіння в Україні у Варшаві пройшла перша європейська конференція «Капеланський патруль». Зустріч тривала два дні та зібрала українських та польських капеланів.

На конференції учасники ділились досвідом, працювали в комітетах, розподіляли  ресурси, а також визначали  фокус на подальшому розвитку.

Також відбулась презентація правоохоронного капеланства для польських служителів.

“Ми всі з нетерпінням чекали цього часу щоб зупинитись та подякувати Богові за чотири роки служіння правоохоронцям”, – говорять участники, а організатори дякують Управлінню дотримання прав людини Національної поліції України