Молитва лікаря

“Дай нам мудрості й терпіння, коли ми служимо потребуючим, та особливої любові та розуміння для тих, хто відчуває страх і біль. Зроби нас Твоїм знаряддям, щоб нести надію та мужність самотнім і знеохоченим”.

Отче Наш, Господи, Боже вічний!

Допоможи кожному з нас, пам’ятати велику місію у щоденному служінні та завжди залишатися знаряддям Твоєї милосердної любові.

Просвіти наш розум, провадь нашими руками, зроби уважними й співчутливими наші серця. Дозволь у кожному з наших пацієнтів бачити риси Твого божественного обличчя.

Дай нам завжди пам’ятати, що кожний пацієнт є душею, викупленою через Сина Твого на Голгофі.

Дай нам мудрості й терпіння, коли ми служимо потребуючим, та особливої любові та розуміння для тих, хто відчуває страх і біль. Зроби нас Твоїм знаряддям, щоб нести надію та мужність самотнім і знеохоченим.

Дай можливість говорити до людей словами підбадьорення — про Твоє спасіння, благодать та цілющу силу.

Ти, який є Дорогою, дозволь нам щодня наслідувати Тебе як лікарям не лише тіла, але й душі, допомагати недужим у їхній земній мандрівці, аж до миті зустрічі з Тобою.

Ти, який є Правдою, даруй нам мужність і знання, щоб осягнути таїнство людини і її неземного призначення.

Ти, Який є Життям, дозволь нам у нашій професії проповідувати „Євангеліє життя” та бути його свідками, зобов’язуючись захищати життя від зачаття, до його природного завершення.

Допоможи нам, Господи, бути готовими прийняти, лікувати та втішати усіх, хто цього потребує.

Пошли Своїх святих ангелів оберігати нас, лікарів, і дай особливої мудрості тим, хто працює у цій сфері.

Молимось Тобі, Господи, в ім’я Сина Твого Ісуса Христа! І Тобі нехай буде вся честь, хвала і слава, навіки вічні. Амінь.

 

 

 

 

Ми підготували для вас PDF-файли, які ви можете завантажити для самостійного друку:

молитва медика – 1

молитва медика – 2