Свято Подяки – 2019 відбудеться на Хрещатику 15 вересня

13 серпня 2019 року відбулась спільна нарада єпископів та голів об’єднань євангельських протестантських церков України. Саме на цьому заході було укладене остаточне рішення провести в цьому році Свято Подяки на Хрещатику 15 вересня (неділя).

Відразу після наради було оприлюднено лист-звернення від оргкомітету до регіональних духовних лідерів з проханням активно мобілізувати делегації від церков з усієї України, щоб якомога більше людей мали можливість долучитись до святкування.

“На Свято Подяки 15 вересня вулиці Києва мають заполонити сотні тисяч євангельських віруючих, потужна молитва до Бога має сколихнути столицю, аби принести зміни та оновити нашу країну”, – сказано у листі.

Як зазначають організатори, свято розпочнеться о 12:00. Так, на Хрещатику для молоді, сімей та дітей розпочнеться насичена цікавими заходами програма. Спортивні, творчі змагання та конкурси, дитячі ігри та естафети, майстер-класи, тематичні локації та багато іншого буде чекати на учасників свята.

О 18:00 на всіх чекатиме початок урочистої концертної програми за участі духовних лідерів та закордонних гостей. До святкування доєднаються різноманітні музичні гурти та співаки.

Нагадаємо, вперше масштабне святкування Дня Подяки відбулось 17 вересня 2017 року. Під час заходу сотні тисяч людей зібрались у центрі столиці, щоб висловити слова вдячності Богу.