
У Харкові пройшов Всесвітній день молитви жінок
1 квітня близько 130 жінок церков ЄХБ Харкова та області об’єдналися у спільній молитві та навчанні.
Захід відбувся у харківській церкві Євангельських Християн Баптистів «Основа».
“Потреба у молитовному єднанні, навчанні та спілкуванні спільна у всіх, незалежно від віку”, – зазначили організатори.
Жінки зібралися не лише на обласну конференцію, а також відзначили Всеукраїнський день молитви сестер.
Спікерки Любов Лах та Аліна Герасименко, розкриваючи основну тему конференції «Живіть згідно зі здоровою наукою», зауважили, що жити ми вчимося у школі Христа. До того ж цього не можна навчитися за день чи місяць – це процес усього життя.
Учасниці – жінки різного віку у єдності молилися за країну, за сім’ї, за владу, за церкви та за мир і перемогу.