Зеленський просить віруючих молитися за Україну

Володимир Зеленський звернувся до глав церков і релігійних організацій із проханням молитися за мир на українській землі, “бажану тишу та повне припинення вогню на Донбасі”. Про це йдеться у його повідомленні з нагоди Дня Хрещення України-Русі. 

“В цей день у храмах нашої країни здійснюються урочисті молитовні заходи. Я хочу звернутися до всіх глав церков і релігійних організацій, незалежно від конфесії. Звернутися з проханням не як Президент, а як людина. З проханням помолитися за мир на українській землі. За таку бажану тишу та повне припинення вогню на Донбасі. За те, щоб наші люди перестали гинути та отримувати важкі поранення. За те, щоб жахіття війни для України нарешті скінчилися. За те, щоб настав довгоочікуваний мир”, – підкреслив Зеленський.

Він наголосив, що “сьогодні нам дуже потрібна спільна молитва за Україну. За Божу допомогу в усіх тяжких випробуваннях, заради мирного майбутнього нашої Батьківщини. Боже великий, єдиний, нам Україну храни!”.

Президент переконаний, що “ми не маємо права забувати чи нехтувати цінностями християнства. Вони мають панувати як у наших словах, так і в наших вчинках. Без них неможливий рух на шляху до процвітання та бажаного миру”.

“Ми завжди звертаємося до Бога, коли нам важко чи страшно. Іноді забуваємо дякувати, коли у нас все добре. Завжди просимо захищати наших батьків і дітей, оберігати коханих та близьких. І все це не обов’язково робити показово. Я впевнений: для того щоб Бог почув нас, потрібна не гучність, а щирість”, – йдеться в повідомленні.

Сьогодні ми святкуємо важливий день для кожного українця – день, коли князь Володимир охрестив Київську Русь – Україну….

Posted by Володимир Зеленський on Tuesday, July 28, 2020

Як відомо, 28 липня в Україні відзначається День хрещення Київської Русі – України.