11 квітня відбудеться сольний концерт Романа Ващука

11-го квітня в палаці «Україна» в місті Київ відбудеться перший сольний концерт співака Романа Ващука. Частина виручених за квитки коштів піде на благодійність.

«Я буду співати свої пісні з різних альбомів. Прозвучить композиція «Лист» з однойменного альбому. Разом з заслуженою артисткою України  Мариною Одольською виконаю пісню «Дві половинки», яку багато хто любить і знає.

Пісні з нового альбому зазвучать по-новому, так як будуть зіграні  наживо. Я заспіваю також кілька народних українських пісень, а також композицію  «Per te» Джоша Гробана італійською мовою», – розповів співак.

У Києві з’являється вже реклама концерту. Також Роман бере участь у різних ефірах, де анонсує захід і знайомить зі своєю творчістю.

«Цим концертом хочу розповісти глядачеві про силу любові і сенс вічного життя, – сказав співак. – Це буде гарний час для того, щоб поділитись своєю творчістю вперше на такому рівні. Дуже радий, що мої друзі зможуть бути гостями заходу. До речі, під час концерту співачка Оксамита заспіває гімн фестивалів «Живи», а заслужений артист України Тарас Яницький поділиться своїм віртуозним володінням бандурою».

Придбати квиток можна за цим посиланням