У відбір на Євробачення потрапила співачка, в репертуарі якої є пісня про Божу любов

Напередодні Дня закоханих хочеться говорити про любов. Тільки любов, що приходить з неба, ніколи не перестає, довготерпить, милосердна та не шукає свого…

До національного відбору на Євробачення 2020 в Україні потрапила виконавиця та бандуристка Марина Круть з піснею “99”. Серед її репертуру є й пісня про Божу любов!

Послухайте милозвучне виконання пісні  “Скажи мені” молодої хмельничанки Марини KRUTЬ під власний акомпонемент на бандурі – традиційному українському музичному інструменті.

Пропонуємо вам насолодитись ніжним виконанням пісні. А Марині бажаємо гарного виступу на Українському національному відборі Євробачення в цьому році.

KRUTЬ – Скажи мені

"Світ мав вуха і очі. Світ слухав наші розмови і бачив наші думки. І говорив до людини через людей. Та ми мали вуха, але не слухали. І не вміли говорити один із одним.Тому інколи світ робив нам боляче, щоб навчити уста говорили, очі побачити, а вуха почути тихий шепіт світу до нас.Любов довго терпить, любов не минає і не покидає…"#poklikmedia #музика #мистецтво

Posted by Поклик Медіа on Thursday, February 13, 2020