Полтавську молодь навчали інтернет-благовістю

Як опанувати професію таргетолога та якомога більшій кількості людей розповісти про своє служіння через Інтернет.

Саме про це говорили з молоддю Полтавщини 29-30 листопада представники медіа відділу Асоціації ПОКЛИК (м.Київ).

“Ідея проведення медіашколи в нас виникла вже давно, – говорить організатор заходу Вадим Корольчук. –  Її мета – налогодження інформаційної мережі в області, щоб розуміти які заходи відбуваються у тих населених пунктах, де є представники нашого об`єднання, та забезпечити їхнє належне висвітлення”.

Про можливості інтернет-благовістя та виклики, з якими можуть зіткнутись молоді люди у Всесвітній мережі говорив директор Асоціації ПОКЛИК Анатолій Кушнір під час зустрічі. Також він розповів історію створення онлайн видання PoklikMedia та перших фб-сторінок — День Служіння та Про Стосунки, остання, до речі, за місяць охоплює до 16 млн осіб.


Як за рік опанувати нову професію та стати “таргетологом” (спеціаліст із налаштування аудиторії) говорив під час навчання SMM-менеджер PoklikMedia Володимир Кушнір. Під час своєї лекції він практично, в онлайн режимі, показав учасникам медіашколи, як налаштовувати рекламні оголошення та аудиторії. Крім цього, слухачі дізнались різницю між особистим профілем, бізнес-сторінкою та групою у ФБ, а також, яким чином безкоштовно пройти сертифіковане навчання з основ просування у фейсбуці.

Редактор PoklikMedia Ольга Бідненко ділилась основами написання текстів для фейсбуку, розповіла, який контент буде цікавим для підписників тієї чи іншої сторінки, а ще відкрила секрети написання професійних новин та пресрелізів.


Про що писати в інстаграм та як просувати у цій соціальній мережі публікації розповіла під час медіашколи контент-менеджер сторінки Про Стосунки Юлія Пишнюк. Учасникам школи було цікаво дізнатись, яким чином можливо було досягти аудиторії до 90 тисяч (Фейсбук+Інстаграм) на сторінці Про Стосунки та який контент користується популярністю у молоді.


Під час навчання підіймалась також тема особистого блогінгу та вибору найкращого онлайн-майданчика для цього. Наводились приклади християн-блогерів, які досягли численної аудиторії.

30 листопада у рамках медіашколи відбулась також зустріч пасторів та служителів Полтавської області, які висловили свою підтримку починанням молоді у сфері Інтернет-благовістя та готовність створювати інформаційну мережу, що бути “світлом для всього світу”.