7 тисяч українців вийшли на захист сім’ї

2 червня близько 7 тисяч киян та гостей міста взяли участь у Всеукраїнській Ході – 2018 на захист прав дітей та сімей. Захід вже третій рік поспіль ініціює Всеукраїнська Рада Церков і Релігійних Організацій (ВРЦіРО).

Збір учасників розпочався о 10 годині на Софійській площі, де організатори підготували святковий концерт, відбувся виступ глав церков та музикантів, для дітей проводились інтерактивні ігри. Серед учасників Ходи можна було побачити батьків з дітками різного віку у вишиванках, багатодітні сім’ї, представників громадських та благодійних організацій, небайдужу молодь, священиків різних конфесій, гостей з різних міст України.

Акція проходила під гаслом “Щаслива родина – здорова Україна!”. Крім цього, учасники Ходи тримали плакати та прапори з іншими надписами, в яких прослідковувалась просімейна тематика та занепокоєння тим, що інститут сім’ї в Україні потерпає від збільшення кількості абортів, хвилі розлучень, популяризації одностатевих стосунків.

Об 11:00 колона на чолі з главами церков та релігійних організацій рушили у напрямку Майдану Незалежності. Супроводжували Ходу декілька автомобілів, які виконували роль гучномовця, через який час від часу лунали промови організаторів Ходи, виступи просімейних активістів, а також тематичні пісні у виконанні дитячих хорів.

Пройшовши вулицями Небесної сотні та Шовковичною, учасники ходи зустрілись біля Верховної Ради, де голова оргкомітету, єпископ Києво-Житомирської дієцезії Віталій Кривицький подякував всім учасникам Всеукраїнської Ходи за участь та побажав “бути світлом” на кожному місці. Далі була звершена пісня-молитва за Україну та до неба піднялись білі голуби  – як символ Божого благовоління над кожною сім’єю в Україні.

Акція мала на меті звернути увагу суспільства та влади на моральні й духовні основи сім’ї та шлюбу як союзу чоловіка і жінки, необхідні для гармонійного виховання та здорового розвитку дітей. Під час ходи можна було почути, як її учасники миролюбно вигукують просімейні гасла, співають молитви-пісні, псалми, діляться з перехожими цілями своєї участі в акції, роздають інформаційні флаєри про акцію, в яких наголошувалось про необхідність підвищення рівня державної сімейної політики, об’єднання зусиль влади й громадськості для підготовки молоді до подружнього життя і відповідального батьківства, вирішення демографічної кризи та популяризації усиновлення сиріт, реагування на проблематику абортів і домашнього насильства.

 

У Ході взяли участь глави та повноважні представники Римсько-Католицької Церкви, УПЦ Київського Патріархату, Української греко-католицької церкви, Української Православної Церкви, Української автокефальної православної церкви, Всеукраїнського Союзу Церков ЄХБ, Української Церкви християн віри євангельської, Української Християнської Євангельської Церкви, Вірменської Апостольської Церкви, Української Вільної Церкви християн євангельської віри, Духовного управління мусульман України, Німецької євангелічно-лютеранської церкви України, а також глави й представники інших церков, у тому числі з інших областей України.

Хвиля масштабних сімейних заходів прокотилась усією Україною та найближчим часом плануються також інші івенти. Так, 9-10 червня у Києві на Поштовій площі пройде сімейний фестиваль “Всі разом – за сім’ю”.

 

Відеорепортаж з Хода на захист прав дітей і сімей 2018 2 червня. Більшість центральних телеканалів та ЗМІ проігнорувала цю подію, яку відвідали понад 8 тисяч українців і яка проходила центральними вулицями столиці, думаєте випадково? Давайте подивимося скільки телеканалів покажуть "шествіє" "різноманітних" і потім будемо говорити про незалежність і об'єктивність українських ЗМІ. Які підсмокчені грантами міжнародних фондів і їхніми методичками "захисту" "обіжених" і/або "толерацією" від "високих дядь". Хай потім не дивуються, що у кризових ситуаціях суспільство не стане на їх захист. У червні відбуваються екзамени не тільки у школярів і студентів, але і у преси: хто є хто. Є чітка межа між цінностями і вседозволеністю.

Posted by Vasyl Voznyak on Sunday, June 3, 2018