Міжконфесійний телемарафон “Сім’я на карантині” пройде 6 червня 

В умовах пандемії коронавірусу щорічний «Марш на захист життя та сім’ї», що об’єднує різні релігійні конфесії України, перенесено в онлайн-площину.

Щорічний міжконфесійний «Марш на захист життя та сім’ї» був запланований і анонсований на червень 2021 року, однак, щоб уникнути великого скупчення людей і дотриматися карантинних обмежень у зв’язку із пандемією коронавірусної інфекції, Радою Церков було ухвалено рішення не скасувати його, а перевести в інший формат.

Минулого року вже проходив телемарафон «Україна за сім’ю». Цьогоріч оргкомітетом також запланована пряма трансляція заходу під назвою «Сім’я на карантині». Ведучі разом з гостями будуть обговорювати виклики, з якими стикаються сім’ї в умовах карантину, обмеженого простору, онлайн-навчання тощо.

Розглядатимуться проблеми, які раніше вдавалося обійти стороною, але які в зв’язку з карантином гостро постали перед сучасними сім’ями, подружніми парами, батьками й дітьми: криза у стосунках, збільшення кількості розлучень, а також можливі шляхи вирішення подібних проблем.

Телемарафон "СІМ'Я НА КАРАНТИНІ"

Телемарафон "СІМ'Я НА КАРАНТИНІ"⏱ 6 червня о 17:00 на Телебаченні Віковічного СловаТрансляцію можна буде дивитись також на таких ресурсах:Веб-сайт телебачення: http://ewtn.org.ua/Facebook-сторінка: https://www.facebook.com/EWTN.UkraineКабельні мережі: http://ewtn.org.ua/ewtn-po-ukrayini/

Posted by EWTN Україна on Friday, May 28, 2021

До участі в телемарафоні «Сім’я на карантині», що відбудеться 6 червня 2021 року о 17:00, запрошені не тільки священники, а й фахівці зі шлюбно-сімейних стосунків, психологи, експерти, бізнесмени, консультанти.

Під час телемарафону ведучі запрошуватимуть у кожну з 5-ти кімнат свого “будинку щастя” гостей-експертів, з якими спілкуватимуться на різноманітні теми.

Як побудувати родину, щоб усі відчули себе в ній щасливо, – говоритимуть з Адріаном Буковинським у “вітальні”. На “кухні” ведучі спробують з’ясувати, як розподілити ролі в родині. У “кабінеті” піднімуть питання правильного поєднання роботи та сімейних обов’язків. У дитячій говоритимуть на теми виховання, а у “спальні” сексолог Маргарита Шавловська надасть поради подружжям щодо інтимних стосунків.

Наприкінці телемарафону Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій планує видати спільний маніфест. Проведення ефіру відбудеться на телеканалі «Надія», в соціальних мережах якого був розміщений анонс. Ретранслюватимуть подію й на інших онлайн-майданчиках.

👨‍👩‍👧‍👦 ТЕЛЕМАРАФОН «Сім‘я на карантині» відбудеться вже 6️⃣ червня о 17:00 у прямому ефірі Телеканалу Надія!🙋🏻‍♀️ ХТО…

Posted by Телеканал Надія on Thursday, May 27, 2021