Сила великих взаємин

Стосунки є основою життя, тому важливо присвячувати час і шукати шляхи, як побудувати міцні взаємини. Люди були створені для стосунків, і будь-які взаємини одне з одним впливають на нас – вони мають силу збудовувати або руйнувати нас ізсередини. Ми просто не можемо собі дозволити нехтувати стосунками, тим більше, не можна очікувати прекрасних взаємин, якщо докладаємо зусиль лише тоді, коли щось іде не так …

Якими словами ти б описав взаємини, які ти хочеш побудувати протягом життя? Швидше за все, ти в першу чергу назвеш риси, як-от: вірність, відданість, чесність і мудрість. Тобі не потрібно занадто довго думати, щоб відповісти, чому саме ці якості. І в той же час, всі з нас зможуть згадати взаємини, які заподіяли нам багато болю. Я вірю, що в житті нам потрібно дивитися на основу всіх наших взаємин так, як на це дивиться Бог – це найцінніше, що у нас є, і нам потрібно вкладати в них усе найкраще.

Найбільший подарунок, який нам подарував Бог після Нього Самого, – це люди. Коли Бог хоче зробити внесок у наше життя і благословити нас, Він часто робить це через людей. Найбільший дар, який Він тільки міг нам подарувати, це віддати Свого єдиного Сина, Ісуса. Цим Він показав, наскільки безмірно цінний кожен із нас для Бога. Чи є у тебе виклики в будь-яких взаєминах? Можливо в шлюбі, з дітьми, або з вашим босом, або підлеглими. Не впадай у відчай, у Бога є відповіді для тебе, які є гарантом до успіху, якщо застосовувати їх на практиці.

Біблія сповнена порад, як побудувати чудові й тривалі стосунки в шлюбі, з друзями, між дітьми й батьками, в лідерстві, у стосунках із колегами й партнерами. Запам’ятай, що основою будь-яких міцних взаємин є твої особисті стосунки з Ісусом. Зроби їх своїм пріоритетом, і Він навчить тебе, як побудувати і зберегти сильні, здорові взаємини з людьми.

Автор: Брайан Х’юстон, “Як жити максимально ефективним життям”.
Переклад: Почує кожен.