Футболісти почали боротьбу з коронавірусом

Форвард мюнхенської «Баварії» Роберт Левандовскі та його дружина Анна пожертвували один мільйон євро на допомогу людям у боротьбі з коронавірусом.

Товариші іменитого поляка по команді, Леон Горецка та Йозуа Кімміх, взяли приклад і створили власний фонд, назву якому дали досить зухвалу – “Ми пнемо коронавірус”. Вони також зібрали і внесли один мільйон євро на боротьбу зі спалахом пандемії. Окрім власних коштів благодійники вже назбирали ще два з половиною мільйони євро.

“Ми всі знаємо про складну ситуацію навколо нас, і сьогодні ми всі граємо в одній команді. Давайте перестанемо панікувати, натомість будемо сильними в цій боротьбі. Якщо ми можемо комусь допомогти, якщо це дійсно в наших силах, давайте піклуватися один про одного”, – сказав Левандовскі.

Підтримали починання гравців Баварії й інші футболісти. Серед них Матс Хуммельс, Юліан Дракслер, Лерой Сане, Юліан Брандт, Сеад Колашинаць та Бенедикт Хеведес, які також пожертвували значні кошти. У Біблії написано «в любові немає страху, але досконала любов проганяє страх.  Любов ваша нехай буде нелицемірна: ненавидьте зло та шукайте доброго! Любіть один одного братньою любов’ю, випереджайте один одного в пошані!”