Євро-2020 перенесено на рік!

Нові дати проведення чемпіонату Європи – з 11 червня по 11 липня 2021 року.

УЄФА переніс Євро-2020 на рік через коронавірус. На таке рішення керівництво європейського футболу пішло, щоб дати можливість дограти клубний сезон, який майже у всьому світі раніше пішов на вимушену перерву.

Рішення про перенесення Євро прийняли на сьогоднішній відеоконференції, в якій взяли участь всі 55 країн-асоціацій, що входять до складу УЄФА.

Також в УЄФА запевнили, що у разі, якщо власники квитків Євро-2020 не зможуть відвідати континентальну першість у 2021 році, їм відшкодують повну номінальну вартість квитків.

Після відеоконференції президент УЄФА Александер Чеферін заявив, що європейський футбол приніс найбільшу жертву, відклавши Євро на рік.

“Здоров’я фанатів, співробітників і гравців повинно бути головним пріоритетом. Важливо, що УЄФА як керівник європейського футболу йшов на чолі цього процесу і приніс найбільшу жертву. Перенесення Євро-2020 обернеться величезними збитками для УЄФА, але ми зробимо все, щоб розвиток аматорського та жіночого футболу, а також розвиток гри в 55 країнах не постраждав. Мета важливіша прибутку”, – заявив Александер Чеферін.

Євро-2020 мало розпочатися 12 червня. Фінальний матч турніру був запланований на 12 липня. Ігри повинні були пройти у 12 містах: Римі, Лондоні, Мюнхені, Баку, Санкт-Петербурзі, Бухаресі, Дубліні, Копенгагені, Будапешті, Глазго, Більбао та Амстердамі.

Збірна України потрапила до групи C. Суперниками команди Андрія Шевченка стали Нідерланди та Австрія. Четвертий учасник квартету повинен визначитися після стикових матчів відбору.

За матеріалами Укрінформ