Щитки Зінченка: «Отче наш» і сліди від шипів.

Дві результативні передачі українського легіонера “Манчестер Сіті” Олександра Зінченка допомогли “містянам” розтрощити лондонське “Челсі” у матчі чемпіонату Англії.

На цей принциповий матч Зінченко вийшов в особливих щитках. Захисна амуніція українця була виконана у синьо-жовтих кольорах. А на ній уривок із Біблії молитви “Отче наш”. По слідах від шипів бутсів суперників можна здогадатися наскільки цей матч був непростим..

На центральний поєдинок туру лівий захисник Ман Сіті вийшов у стартовому складі й став одним із героєм зустрічі. На тринадцятій хвилині українець змістився з лівого флангу і навісив у штрафний майданчик лондонців, після чого Серхіо Агуеро ефектним ударом з розвороту зробив рахунок вже 2:0.

Другий асист гравець збірної України зробив на вісімдесятій хвилині, коли прострілив зі свого флангу і допоміг відзначитися Рахіму Стерлінгу.

“Манчестер Сіті” переміг “Челсі” з рахунком 6:0, набрав 65 очок і повернувся на перше місце в турнірній таблиці. А авторитетний портал “Whoscored” оцінив гру Олександра у 8,7 бала. Краще за українця за оцінками ресурсу зіграли тільки двоє гравців – Серхіо Агуеро, який оформив хет-трик, та автор дубля Рахім Стерлінг.