Франклін Грем: Якщо переможе Байден, християнському бізнесу загрожують переслідування

Євангеліст Франклін Грехем попередив, що “стануться напади на християнський бізнес”, якщо кандидат на пост президента від демократів Джо Байден переможе на виборах. Повідомляє christianpost.com

Виступаючи на “News America” президент  організації “Сумка самаритянина” висловив занепокоєння наслідками, які перемога Байдена та Демократичного сенату матимуть на віруючих людей та релігійні установи.

Перш ніж попросити Грехема описати ці наслідки, ведучий Том Базіле нагадав телеглядачам, як під час адміністрації  Обами відбувалась “чи не найбільш ворожа до релігійної свободи та прав совісті політика, яку ми бачили в цій країні”.

«Я боюся, що почнуться напади на християнський бізнес, як ми бачили за часів адміністрації Обами. Флористів, які відмовлялись робити квіти на гей-весілля, засуджували. На кондитерів, які не хотіли готувати торт для гей-весіль, заводили справи”, –  зазначив Грем.

За часів адміністрації Обами багато підприємств, які належали християнам, стикалися з позовами через відмову брати участь у заходах, що порушували їхні релігійні переконання.

Християнка та флористка Барронель Штуцман, яка проживає у штаті Вашингтон, мала сплатити штраф в тисячі доларів за відмову надати квіти на весілля одностатевої пари, посилаючись на свої релігійні вірування. Джек Філіпс, пекар з Колорадо, стикнувся з подібними позовами за відмову  зробити  торт на весілля однастатевої пари в 2012 році, коли подібні шлюби навіть не були законними в штаті.

Хоча Верховний суд США вирішив, що Комісія з громадянських прав Колорадо демонструє ворожнечу до релігійних переконань Філіпса, і наказав Верховному суду штату Вашингтон відізвати справу Штуцмана у світлі цього рішення, і Філіпс, і Штуцман продовжують стикатися з юридичними проблемами.

Припустивши, що власники християнських підприємств зіткнуться з посиленими нападами з боку адміністрації Байдена, Грехем попередив, що далі “ліві” захочуть “повернути сплату податків церквами, організаціями, які займаються гуманітарною та соціальною роботою по всій країні”.

Деякі представники Демократичної партії хочуть скасувати статус звільнених від оподаткування релігійних організацій та церков, які підтримують біблійне визначення шлюбу як союзу між одним чоловіком та однією жінкою.

Торік кандидат у президенти від Демократичної партії Бето О’Рурк відповів ствердно на запитання про те, чи “релігійні установи, такі як коледжі, церкви та благодійні організації повинні втратити статус звільнення від оподаткування, якщо вони виступають проти одностатевих шлюбів”.

“Не можуть мати винагороду, вигоду чи податкові пільги будь-які установи, організації в Америці, які заперечують права людини та  громадянські права кожного з нас”, – сказав він.

Протягом останніх кількох місяців Грехем неодноразово попереджав про наслідки президентських виборів 2020 року. У липні він надіслав у Twitter припущення, що США переживуть “повний соціалізм”, якщо демократи переможуть на виборах.

У серпні Грехем передбачив, що у випадку, якщо США впадуть в соціалізм, ліві закриють Церкву в багатьох місцях через COVID-19, незважаючи на те, що Перша поправка дає християнам право на богослужіння без втручання уряду.

Під час виступу  Грехем підкреслив, що він був “незалежним спостерігачем”, який аналізує повідомлення обох політичних партій. Він дійшов висновку, що «одна партія – за життя, а інша – ні. Одна сторона… про-поліцейська і підтримує правоохоронні органи, інша – ні». Грем також закликав американський народ “молитися перед тим, як проголосувати” і “просити Бога, щоб він дав мудрість, коли голосуєте”.

Джерело: christianpost.com