Куля пройшла крізь одяг, але залишила тільки опік під серцем

Куля, яку російські нелюди випустила по машині з Харкова, пройшла крізь одяг мами Каріни та зупинилась перед тілом, залишивши опіки. Ось свідчення врятованої дівчини та її сім’ї. Про це пише sobor.com.ua

   1 березня о 6:00  Каріна разом з родиною вирішили залишити рідне місто Харків. Попереду на машині разом з її сестрою Ганною їхав тато. Каріна з мамою та двома молодшими братами їхали позаду.

«Близько 6:30 ми їхали окружною дорогою, яку я бачила тисячі разів, але зараз вона була спустошена, їхали тільки дві наші машини… Ми їхали дуже обачно, не поспішаючи, перед виїздом навіть розвісили біле полотно, яке символізувало «білий прапор». Я лежала на задньому сидінні, біля дверей водія сидів у дитячому кріслі Гліб. І раптом ми почули постріли», – розповіла дівчина.

“У такий момент ти вже не в змозі контролювати свої рухи та дії, єдине, що залишалося – це падати та молитись”,  – говорить дівчина. Ці жахливі постріли не припинялись поки мама дівчини не вийшла з машини і не почала кричати, що в машині діти.

Після цього люди, які стріляли сказали проїжджати без зайвих питань. Коли вони під’їхали до блокпоста, українські військові побачили наляканих пасажирів і дірки від куль у машині. У жінки запитали чи потрібна їм медична допомога. Мама дівчини поскаржилась на біль у спині. Виявилось, що куля пройшла крізь її сидіння.

«Просто дивом Божим куля зупинилася прямо перед її тілом. Вона продірявила куртку і толстовку, залишивши опік на спині прямо під серцем мами. Кулю я знайшла на її сидінні», – розповіла Каріна.

Жінці надали першу допомогу, а дітям дали сік та цукерки.

«Всі говорили, що мама народилася в сорочці, але, знаєте, це дійсно диво, щось надзвичайне, як куля могла зупинитися прямо біля тіла? Після того, що сталося з нами, варто дійсно задуматися, що Господь охороняє нас».

Джерело: sobor.com.ua