“Бог, родина, Україна!” У Києві пройшов Національний молитовний сніданок

Вже традиційна щорічна подія розпочалась з молитви “Отче Наш”, яку зі сцени запросили проголосити головуючого у Всеукраїнській раді Церков та Релігійних організацій Віталія Кривицького (єпископа Києво-Житомирської єпархії, Римсько-католицька церква в Україні).

VIII Національний Молитовний сніданок розпочався з молитви "Отче наш", до якої запросив Головуючий у Всеукраїнській Раді Церков і релігійних організацій єпископ Vitalii Kryvytskyi.

Posted by Maksym Vasin on Wednesday, May 29, 2019

Ведучими молитовного сніданку були народний депутат, голова Міжфракційного депутатського об’єднання «За духовність, моральність та здоров’я України», Павло Унгурян та народний депутат Оксана Білозір. Павло Унгурян також виступає координатором молитовних сніданків по всіх областях України.

Духовні роздуми, читання Святого Письма, свідчення Божих чудес, молитви за різноманітні сфери життя, духовний спів та доброзичливі розмови – все це супроводжувало захід, який об’єднав в Українському домі людей, які підтримують та тиражують духовн0-моральні цінності у суспільстві.

Серед поважних гостей — конгресмени та політики з Америки, представниця сім’ї відомого у всьому світі Оскара Шиндлера та інші.

Як відомо, молитовні сніданки збирають людей з протилежних політичних таборів: народні депутати різних партій молились разом за мир, процвітання країни та мудрість її очільників.

Час від часу на сцену запрошувались учасники сніданку, які по черзі читали місця зі Священного Писання та молились на ту чи іншу тему.

На VIII Національному молитовному сніданку Михайло Хома (Дзідзьо) розказав свою історію, як він з’явився на світ лише тому, що мама відмовилась робити аборт.

На VIII Національному молитовному сніданку Михайло Хома (Дзідзьо) розказує свою історію як він з'явився на світ лише тому, що мама відмовилась робити аборт.#УМР #молитовнийсніданок #Київ

Posted by Українська Міжцерковна Рада on Wednesday, May 29, 2019

Звичайно ж, звучали молитви за Президента України, за уряд,  народних депутатів, очільників міст та держслужбовців. Згадали у проханні до Бога й про судову систему та військових. Молились за народ України, поранених на війні, мир в країні та мудрість правителів.

Пролунали також слова молитви за прощення гріхів та Боже благословення для України.

Завершили молитву представники духовенства. Так, Михайло Паночко, старший єпископ Церкви Християн Віри Євангельської України, звернувся до присутніх: “Бог чекає від нас віри та довіри, родина очікує любові та пошани, а Україна вимагає мудрості від нас для того, щоб успішно розквітати та розвиватись”.

У молитві старший єпископ просив у Бога зберегти родини, дати мудрість батькам, благословити матерів, щоб в Україні не звершувались криваві аборти: “Благослови Україну в непрості часи. Її доля у твоїх сильних, люблячих, мудрих, пробитих руках”.

Валерій Антонюк, голова ВСЦ ЄХБ, закликав усіх присутніх завжди молитись до Бога: “До тих пір, поки ми молимось, Бог чує нас. Він вчить нас молитись. І допоки ми молимось, Його рука буде простягнута до нас”.

Молитовний сніданок завершився молитвою “Отче Наш” та піснею “Про рідну Батьківщину” у виконанні Тараса Петриненка.

Нагадаємо, що молитовні сніданки в Україні щорічно проходять майже у всіх областях країни. Так, Поклик Медіа писав про те, як у Львові нещодавно пройшов молитовний сніданок.

Головне фото: Інститут Релігійної Свободи