«Міцна сім’я – міцна держава!»: Хмельниччина приєдналась до сімейних заходів 2019

У Хмельницькому 19 травня пройшов марш «За традиційні сімейні цінності». А до цього –  17 та 18 травня у центральному парку міста проходив сімейний фестиваль. До цих заходів долучились й інші міста на Хмельниччині.

Декілька тисяч містян пройшлися вулицями Хмельницька, співаючи та вигукуючи гасла: «Міцна сім’я – міцна держава», “Всі разом – за сім’ю!” та інші.

Незважаючи на дощ, учасники ходи, одягнені у дощовики та з парасольками у руках, рушили від римо-католицького храму, що знаходиться за адресою проспект Миру, 55, та попрямували вулицями Бандери, Кам’янецькою, Проскурівською до кінотеатру Шевченка.

Під час ходи дорослі тримали у руках тематичні плакати, а більшість діток розмахували кульками з надписами «Я люблю свою сім’ю».До речі, в Хмельницькому подібні марші проходять вже вчетверте.Після ходи на хмельничан чекав святковий концерт біля сцени, що знаходиться навпроти кінотеатру Шевченка.Цього року, свято у Хмельницькому проходило аж три дні: з 17 по 19 травня.“Ми вже кілька років поспіль влаштовуємо подібну ходу. І щороку долучається до неї все більше хмельничан. Минулого року ми зібрали понад 5 тисяч. Ми популяризуємо вірні сімейні цінності, де в центрі стоять відносини чоловіка та жінки, як очільників родинного вогнища”, – зазначив вікарій римо-католицької парафії Олександр Кушта.Організатор свята:  Духовна рада Хмельницького, до складу якої належать представники різних конфесій.

 

Кам’янець-Подільський 

19 травня у  рамках святкування Дня міста Кам’янець-Подільського відбудась хода за сімейні християнські цінності. Вже традиційно цей захід організовує Духовна Рада християнських церков. Участь у ходы взяло чимало небайдужих мешканців та гостей міста, яким небайдужа доля родини та сімейних цінностей.

Протягом всього маршу священослужителі возносили молитви про Боже благословення для українських сімей, за мир та злагоду в Україні, про взаєморозуміння та повагу між дітьми та батьками. Хвилиною мовчання всі присутні згадали загиблих на Сході України та жертв тоталітарних репресій минулого століття, яких у той день вшановували у державі.

На завершення родинного свято відбувся святковий концерт місцевих музичних колективів та виконали духовний гімн України «Боже Великий Єдиний».

Джерело

Posted by Валерій Каспров on Sunday, May 19, 2019

Дунаївці (Хмельницька область) 

Цікаво, що з 18 по 19 травня 2019 року в  місті Дунаївці (Хмельницька область) пройшов «Family Fest». Сімейні ігри, майстер-класи, дитяча розважальна програма, малюнки на обличчі, флешмоб та Hois-fest – це активності, які охоплювали Дунаєвеччину два дні поспіль.

Цей захід планують впровадити як хорошу щорічну традицію під час якої сім’ї можуть ділитися досвідом та знаходити нових хороших друзів.

Під час заходу ведучі запрошували малечу та їхніх батьків брати участь у всіляких конкурсах та розвагах. Для дітей проводились майстер-класи, а ще вони мали нагоди пограти у різноманітні ігри.

Ініціатори свята – Володимир та Ольга Швець, розповіли про те, що мріють бачити багато щасливих сімей в Україні та поділились секретом того, як цього досягти.

“Ми почали це робити, щоб підтримати в Дунаївцях добру традицію. Сподіваємось, що це стане найочікуваніше свято для всіх родин у Дунаївцях”, – сказав Володимир.

“Мрію, щоб наш край був сповнений міцними родинами, і, щоб це передавалось на інші куточки України, щоб сюди їхали і  нам по-доброму заздрили… Коли будемо робити щасливими один одного – буде й Україна щаслива”, – додала Ольга.

Цими днями у місті відбувались також хода щасливих сімей, вело- та автопробіги.

Як пройшло свято у Дніпрі poklikmedia писав тут. Як відзначило місто Рівне День сім’ї можна знайти за цим посиланням.

Де та як пройшли сімейні фестивалі 12 травня можна прочитати у цій статті. Дізнатись про розклад сімейних фестивалів в Україні можна тут.

Джерело: syspilstvo